Anasayfa /  Foto Galeri

Kuvvetli yağışlar sürüyor! İşte 8 Haziran 2022 Hava Durumu

Marmara, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Gaziantep, Kilis, Kütahya, Afyonkarahisar ve Van çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Karadeniz’in iç kesimleri, Isparta, Burdur, Yozgat, Çankırı, Kırşehir, Nevşehir, Osmaniye, Kahramanmaraş'ın batısı, Adana'nın kuzeyi, Ankara'nın kuzey kesimleri ile Haymana, Bala ve Gölbaşı ilçelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Kuvvetli yağışlar sürüyor! İşte 8 Haziran 2022 Hava Durumu - Sayfa 1

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların Karadeniz’in iç kesimleri, Isparta, Burdur, Yozgat, Çankırı, Kırşehir, Nevşehir, Osmaniye, Kahramanmaraş'ın batısı, Adana'nın kuzeyi, Ankara'nın kuzey kesimleri ile Haymana, Bala ve Gölbaşı ilçelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir

Kuvvetli yağışlar sürüyor! İşte 8 Haziran 2022 Hava Durumu - Sayfa 2

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, kuzeyi ile yarın (Çarşamba) bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BALIKESİR 14°C, 27°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EDİRNE 16°C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İSTANBUL 17°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KOCAELİ 18°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EGE

Parçalı ve az bulutlu, iç kesimlerinin yer yer çok bulutlu, yarın (Çarşamba) Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHİSAR 13°C, 27°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DENİZLİ 18°C, 31°C

Parçalı bulutlu

İZMİR 20°C, 30°C

Parçalı ve az bulutlu

MUĞLA 16°C, 29°C

Parçalı ve az bulutlu

Kuvvetli yağışlar sürüyor! İşte 8 Haziran 2022 Hava Durumu - Sayfa 3

AKDENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri ile yarın (Çarşamba) bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Adana'nın kuzeyi, Osmaniye ve Kahramanmaraş'ın batısında, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra Isparta ve Burdur çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA 22°C, 32°C

Parçalı bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ANTALYA 21°C, 25°C

Parçalı bulutlu, iç kesimleri ile yarın (Çarşamba) il geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

BURDUR 14°C, 25°C

Parçalı bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın (çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

MERSİN 23°C, 29°C

Parçalı bulutlu, iç kesimleri ile yarın (Çarşamba) il geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İÇ ANADOLU

Parçalı bulutlu, bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Çankırı, Kırşehir, Nevşehir, Sivas'ın güneyi, Ankara'nın kuzeyi ile Haymana, Bala ve Gölbaşı ilçelerinde, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra Çankırı, Yozgat, Sivas ve Ankara'nın kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ANKARA 16°C, 28°C

Parçalı bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde kuzeyi ile Haymana, Bala ve Gölbaşı ilçelerinde, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ESKİŞEHİR 14°C, 26°C

Parçalı bulutlu, yarın (çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KIRŞEHİR 15°C, 27°C

Parçalı bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın (çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

KONYA 15°C, 27°C

Parçalı bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın (çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

Kuvvetli yağışlar sürüyor! İşte 8 Haziran 2022 Hava Durumu - Sayfa 4

BATI KARADENİZ

Parçalı bulutlu, bölge genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Kastamonu, yarın (Çarşamba) Bolu, Karabük ve Kastamonu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

BOLU 13°C, 23°C

Parçalı bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

KASTAMONU 12°C, 25°C

Parçalı bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam ve yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

SİNOP 19°C, 24°C

Parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ZONGULDAK 18°C, 22°C

Parçalı bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Çorum, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra bölgenin iç kesimlerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

AMASYA 17°C, 30°C

Parçalı bulutlu, bu akşam ve yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

GÜMÜŞHANE 13°C, 27°C

Parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

SAMSUN 17°C, 23°C

Parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

TRABZON 19°C, 23°C

Parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı