Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kusursuz Kiracı 3.Bölüm Fragmanı izle | Kusursuz Kiracı 2.Bölüm Ful izle

Kusursuz Kiracı 2.Bölüm FOX TV'de yayınlandıktan sora internette de yayınlandı. Kusursuz Kiracı 2.Bölüm Ful izle. Kusursuz Kiracı 3.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kusursuz Kiracı 3.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kusursuz Kiracı dizisinin yeni bölümü 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kusursuz Kiracı 2.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 07 Eylül 2022 01:39

Kusursuz Kiracı 3.Bölüm Fragmanı izle | Kusursuz Kiracı 2.Bölüm Ful izle

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kusursuz Kiracı 3.Bölümde de ekrana kitleyecek

KUSURSUZ KİRACI 2.BÖLÜM FUL İZLE

KUSURSUZ KİRACI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mona daha istemeden işlediği korkunç cinayetin şokunu atlatamadan bir de ortalıktan kaybolan cesedin peşine düşmek zorunda kalmıştır. Leyla, Mona'nın polise gitmesini engeller. Cesedi ortadan kaldırıp bu korkunç olayı unutmaları gerektiği konusunda arkadaşını ikna eder.

Mona bir yandan aralarında güçlü bir çekimin filizlenmekte olduğu Yakup'un amcasını öldürmenin suçluluğuyla boğuşurken diğer yandan da Leyla ile birlikte kaybolan cesedin esrarını çözmeye çalışır.

Ancak cinayetin bir görgü tanıdığı vardır ve olaylar iki genç kadının planladığı gibi gelişmeyecektir. Mona aradığı sorulara cevap bulmak umuduyla Yakup tarafından davet edildiği bir partiye gider. Ancak orada onu hiç ummadığı tatsız bir sürpriz beklemektedir.

KUSURSUZ KİRACI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar