Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kusursuz Kiracı 1.Bölüm 2. Fragmanı izle | Kusursuz Kiracı 1.Bölüm izle

Kusursuz Kiracı 1.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kusursuz Kiracı 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Kusursuz Kiracı dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Abone ol
Abone ol 21 Ağustos 2022 12:00

Kusursuz Kiracı 1.Bölüm 2. Fragmanı izle | Kusursuz Kiracı 1.Bölüm izle

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kusursuz Kiracı bu hafta yayınlanacak mı?

KUSURSUZ KİRACI 1.BÖLÜM İZLE

KUSURSUZ KİRACI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü'yü bir araya getiren dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken, senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınıyor. Bir apartmanda yaşayan insanların hikayesini anlatan yeni dizinin oyuncu kadrosunda Melisa Döngel ve Bennu Yıldırımlar'ın da yer aldığı yapımda Dilan Çiçek Deniz üniversitede gazetecilik bölümü mezunu olan ve Havadis adlı bir internet haber sitesinde muhabirlik yapan Mona Ünkap karakterini canlandırıyor. Son dönemde adını sıklıkla duyduğumuz başarılı oyuncu Serkay Tütüncü ise fotoğrafçılık bölümünü tamamlamış ve Gerçekler adlı internet sitesinde muhabir olarak çalışmakta olan Yakup Ortaç karakterine hayat veriyor.

KUSURSUZ KİRACI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar