Anasayfa /  Foto Galeri

Kuruluş Osman'da Osman Bey, İmren Tegin’in sonunu mu getiriyor?

Atv ekranındaki beşinci sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’ın 3 Nisan Çarşamba akşamı 20:00’de yayınlanacak olan 155. Bölümünde Osman Bey; hem Gündüz Bey’i kurtarmak hem de İmren Tegin’i etkisiz hale getirmek için harekete geçer. Kuruluş Osman'da Osman Bey, İmren Tegin’in sonunu mu getiriyor? Kuruluş Osman 155.Bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde

Kuruluş Osman'da Osman Bey, İmren Tegin’in sonunu mu getiriyor? - Sayfa 1

Atv ekranındaki beşinci sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’ın 3 Nisan Çarşamba akşamı 20:00’de yayınlanacak olan 155. Bölümünde Osman Bey; hem Gündüz Bey’i kurtarmak hem de İmren Tegin’i etkisiz hale getirmek için harekete geçer. Kuruluş Osman'da Osman Bey, İmren Tegin’in sonunu mu getiriyor?

Kuruluş Osman'da Osman Bey, İmren Tegin’in sonunu mu getiriyor? - Sayfa 2

Kuruluş Osman 155.Bölümde neler olacak?

GÜNDÜZ BEY KURTARILABİLECEK Mİ?

Osman Bey bütün ahalisini toplamıştır. Gündüz Bey’i kurtaracaklardır. Osman Bey, İmren Tegin’i alt edip Gündüz Bey’i kurtarmak için nasıl bir hamle yapacaktır?

Kuruluş Osman'da Osman Bey, İmren Tegin’in sonunu mu getiriyor? - Sayfa 3

KAYI VE GERMİYAN ARASINDA NELER YAŞANACAK?

Osman Bey bir yanda İmren Tegin’e hamle yapacakken öte yandan Uç Pazar’ı kurtarmak için harekete geçer. Osman Bey Uç Pazar’a yeniden Germiyan sancağını astırır. Bu zafer Germiyan ve Kayı arasındaki ilişkileri nasıl etkileyecektir?

Kuruluş Osman'da Osman Bey, İmren Tegin’in sonunu mu getiriyor? - Sayfa 4

OSMAN BEY, ALAEDDİN BEY’DEN NASIL BİR FEDAKARLIK İSTEYECEK?

Osman Bey, Alaeddin Bey’i karşısına alıp ondan bir fedakarlık yapmasını ister. Ağabeyi Orhan, beyliklerinin ikbali için gereken fedakarlığı yapmıştır. Şimdi fedakarlık sırası Alaeddin’dedir.