Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kurşun 4.Bölüm 2. Fragmanı İzle | Kurşun 4.Bölüm İzle

Kurşun 4.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kurşun 4.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kurşun dizisinin yeni bölümü 13 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 12 Kasım 2019 18:46

Kurşun 4.Bölüm 2. Fragmanı İzle | Kurşun 4.Bölüm İzle

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu ve Berrak Tüzünataç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kurşun 4.Bölümde de nefes kesecek

KURŞUN YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Orhan’ın şimdiki hedefi, Kerim Paşa’ya ulaşmaktır. Adım adım Kerim Paşa’ya yaklaşmaktadır. Orhan’ın Kerim Paşa’yı arayışındaki en büyük neden İstanbul’un Boğası’nın geçmişini öğrenmektir. Bu arayışta Orhan adım adım Boğa’nın yükselişinin, geçmişinde sakladıklarının sırlarını çözüyor. Orhan bir yandan hapishanede Aydın üzerinden kurduğu planla Serdar’ı sıkıştırıyor. Dört bir yandan İstanbul’un Boğası’nın etrafını kuşatıyor.

Orhan, amaçlarına yaklaşırken Leyla’yı ise zor durumlar bekliyor, bir yandan Gülce’yle yaptığı röportaj gazetede başına dert oluyor. İşten çıkartılmayla yüz yüze geliyor. Orhan’la ilişkisi gazetede müdürlerin kulağına çalınıyor. Leyla, ofiste Orhan Atmaca’nın davanın seyrini değiştirmek için kullandığı biri olarak görülüyor. Leyla, erkeklerin dünyasında yaptığı işlerle ayakları üzerinde durma mücadelesini bir başına veriyor. Sevdiği adam intikam ve adalet arayışında savrulurken; Leyla’yı da babasıyla arasında geri dönülmez uçurumlara sürüklüyor. Leyla her şeye rağmen babasını sevmek isteyen bir kadınken; Orhan’ın Nuri’nin geçmişini arayışıyla Leyla hem babası hem de Orhan’la karşı karşıya gelecek.

Diğer yandan Nuri Kargı, Gülce’yi piyon olarak kullanmanın yollarını arıyor. Adım adım Gülce’nin zaaflarını kullanıyor.

 

Yorumlar