Anasayfa /  Foto Galeri

Kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye sosyal medyadan tepki

Oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci kızının regl olduğunu sosyal medyadan duyurunca gündem oldu. Düvenci'nin paylaşımı kısa sürede tepki çekerken birçok sosyal medya kullanıcısı "Kızınızın özelini bu şekilde paylaşmanız çok yanlış" yorumunu yaptı.

Kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye sosyal medyadan tepki - Sayfa 1

Kendisi gibi oyuncu Bülent Şakrak ile mutlu bir evliliği olan Ceyda Düvenci, gün içerisinde yaşadıklarını 2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sevenleriyle paylaşıyor.

Kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye sosyal medyadan tepki - Sayfa 2

"BALKÖPÜĞÜM GENÇ KIZ OLDU"
Düvenci, dün Instagram hesabından 10 yaşındaki serebral palsi hastası kızının ilk kez regl olduğunu söyleyerek "Gün senin günün... Gözümde mutluluk gözyaşları... Balköpüğüm genç kız oldu... Gelsin ritüeller... Kutlayalım yeni zamanını... 18/01/21" ifadelerini kullandı.

Kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye sosyal medyadan tepki - Sayfa 3

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ
Ceyda Düvenci'nin bu paylaşımı kısa sürede sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bir kısım Düvenci'nin yaptığı paylaşımı doğru bularak tebrik ederken bir kısım da "Kızınızın özelini nasıl böyle paylaşırsınız" diyerek tepki gösterdi.

Kızının ilk kez regl olduğunu duyuran Ceyda Düvenci'ye sosyal medyadan tepki - Sayfa 4

KIZININ HASTALIĞI NE?
Oyuncu Ceyda Düvenci'nin bir önceki evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa, doğar doğmaz beyin kanaması yüzünden serebral palsi hastası olmuştu.