Anasayfa /  Foto Galeri

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuktan sonra… Yeni mesleği bakın ne!

Her giydiği olay olan ve marka yüzü olduğu firmaların satışlarını patlatan Kıvanç Tatlıtuğ, moda sektörüne yöneldi. Tatlıtuğ'un, kendi adını taşıyan bir erkek giyim markası yaratmayı düşündüğü öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuktan sonra… Yeni mesleği bakın ne! - Sayfa 1

Her giydiği olay olan ve marka yüzü olduğu firmaların satışlarını patlatan Kıvanç Tatlıtuğ, moda sektörüne yöneldi. Eşi Başak Dizer’in bilgisine güvenen Tatlıtuğ'un, kendi adını taşıyan bir erkek giyim markası yaratmayı düşündüğü öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuktan sonra… Yeni mesleği bakın ne! - Sayfa 2

Özellikle kadın ünlüler, birbiri ardına moda ve kozmetik sektörüne adım atarken Kıvanç Tatlıtuğ da benzer bir hamlede bulunacak.

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuktan sonra… Yeni mesleği bakın ne! - Sayfa 3

Takvim'de yer alan habere göre; moda sektörüne atılmak için araştırmalara başlayan oyuncu, kuşkusuz en çok eşi Başak Dizer'in stil danışmanı olmasına ve bu alandaki zevkine güveniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuktan sonra… Yeni mesleği bakın ne! - Sayfa 4

Kıvanç Tatlıtuğ'u harekete geçiren ise birçok kez üst üste anlaştığı ünlü kot markasının satışlarındaki büyük artıştı. Her giydiği dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından kapışılan ünlü oyuncu, kendi adını taşıyan bir moda markası yaratmaya karar verdi.