Anasayfa /  Medya /  Dizi

Kıvanç Tatlıtuğ ile Selçuk Yöntem o dizide yıllar sonra buluşuyor

Türk televizyonlarının unutulmaz dizileri arasında yer alan Aşk-ı Memnu'da amca-yeğeni oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem, 11 yıl sonra yeniden aynı dizide rol almaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncular Netflix'in yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi‘nin ikinci sezonunda baba-oğul olarak seyircinin karşısına çıkacak.

Abone ol
Abone ol 16 Mayıs 2021 20:59

Netflix'in Türk bilim kurgu dizisi Bir Denizaltı Hikayesi'nin ilk sezon çekimleri tamamlanmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci'nin başrollerde oynadığı dizi sonbaharda seyirci karşına çıkmaya hazırlanıyor. Şimdiden 2. sezon onayını da alan diziye usta bir oyuncu Selçuk Yöntem de katılıyor.

Aşk-ı Memnu'da amca-yeğeni oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem, 11 yıl sonra Bir Denizaltı Hikayesi'nde buluşacak. İkili dizide baba-oğulu canlandıracak.

BİR DENİZALTI HİKAYESİ DİZİSİ HAKKINDA

OGM Pictures imzalı dizide başta Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

Yorumlar