Anasayfa /  Foto Galeri

Kısıtlamayı delip kaza yapan alkollü gençler önce tehdit yağdırdı sonra gülerek..! video

İstanbul Ataşehir'de kısıtlamayı delen alkollü gençler kaza yaptı. Kaza sonrası görüntülenmek istemeyen alkollü gençler tehditler yağdırarak “haberlere de çıkacak mıyız” sözleriyle pes dedirtti.

Kısıtlamayı delip kaza yapan alkollü gençler önce tehdit yağdırdı sonra gülerek..! video - Sayfa 1

Kısıtlamayı delip kaza yapan alkollü gençler önce tehdit yağdırdı sonra gülerek “haberlere de çıkacak mıyız” dedi

İstanbul Ataşehir'de kısıtlamayı delen alkollü gençler kaza yaptı. Kaza sonrası görüntülenmek istemeyen alkollü gençler tehditler yağdırarak “haberlere de çıkacak mıyız” sözleriyle pes dedirtti.

Kısıtlamayı delip kaza yapan alkollü gençler önce tehdit yağdırdı sonra gülerek..! video - Sayfa 2

Ataşehir’de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 3 alkollü genç kaza yaparak bir evin bahçesine girdi. Kaza sonrası görüntülenmek istemeyen alkollü gençler tehditler yağdırarak “haberlere de çıkacak mıyız” sözleriyle pes dedirtti. Bununla da kalmayan alkollü gençler kaza ile ilgili tutanak tutan polisleri suçladılar.

Kısıtlamayı delip kaza yapan alkollü gençler önce tehdit yağdırdı sonra gülerek..! video - Sayfa 3

Olay; saat 03.30 sıralarında Ataşehir Kayışdağı Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre cadde üzerinde seyir halinde olan Hasan Furkan, Berat Ş. ve ismi öğrenilemeyen bir kişi Hyundai marka 34 GH 6316 plakalı otomobil ile kaza yaparak bir evin bahçesine girdi. Kaza sonrası şoför olduğu iddia edilen Hasan Furkan olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine alkollü gençler zor anlar yaşattı.

Kısıtlamayı delip kaza yapan alkollü gençler önce tehdit yağdırdı sonra gülerek..! video - Sayfa 4

“Sen bizi yayınla bak sana ne yapıyorum” tehdidi
Basın mensuplarına da tehditler yağdıran alkollü gençler, “ bak bunu çekme, sen bunu yayınla ben sana ne yapıyorum, inşallah yarın bir gün haberlerde görürüm” diyerek de tehditler yağdırdı. Bununla da kalmayan alkollü gençler sonrası gülerek “haberlere de çıkacak mıyız” sözleriyle pes dedirtti.