Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kimse Bilmez 23.Bölüm Fragmanı İzle ( Önizleme ) | Kimse Bilmez 22.Bölüm İzle

Kimse Bilmez 23.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kimse Bilmez 23.Bölüm Önizleme yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümü 24 Kasım Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 18 Kasım 2019 22:04

Kimse Bilmez 23.Bölüm Fragmanı İzle ( Önizleme ) | Kimse Bilmez 22.Bölüm İzle

Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kimse Bilmez 23.Bölümde de ekrana kitleyecek

KİMSE BİLMEZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ali ve ve Pilot, kendilerinden saklanan geçmişleriyle yüzleşmek için adım adım ilerlerler. Kurtbey, iki kardeşin kavuşmasını engellemeye çalışırken geçmişten kalan bir mektup her şeyi daha belirginleştirir. Kurtbey'in üzerine titrediği kızı Zeynep, aslında Ali ve Pilot'un varlığından bile haberdar olmadıkları kardeşleri mi? Sevda'ya kavuşamadığı için her geçen gün daha da çıldıran Uygar, bu kez çok ileri gider ve Sevda'yı kaçırır. Sevdiği kadını kurtarmak isteyen Ali, elinden geleni yapacaktır. Ali, Sevda'yı kurtarabilecek mi? Öte yandan sevdiği kadını düşmanlarının elinden kurtarmayı başaran Pilot, Duygunun ailesine yeniden güven vermeye çalışır. Geçmiş bir türlü Pilot'un peşini bırakmaz. Pilot, sevdiği kadını ve ailesini korumayı başarabilecek mi?

KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar