Çukur dizisi Timsah Celil canlandıran Ahmet Melih Yılmaz kimdir?

Show TV'nin reyting rekortmeni fenomen dizi Çukur her pazartesi izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Çukur'dan ayrılan 3 önemli ismin yerine gelecek isimlerde merak konusu oldu. Diziye dahil olan 'Timsah Celil' ise merak Çukur hayranları tarafından aranmaya başlandı. Peki dizide Timsah karakterini canlandıracak olan Ahmet Melih Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi? İşte genç oyuncu hakkında merak edilenler

Çukur dizisi Timsah Celil canlandıran Ahmet Melih Yılmaz kimdir?

Çukur Timsah'ın Gerçek İsmi, Yaşı, Nereli Ve Timsah hakkında merak edillen bilgiler 15 Nisan 2019 Pazartesi günü dizinin 28. bölümünde dizinin oyuncu kadrosuna Timsah lakaplı katili canlandıracak oyuncunun gerçek adı Ahmet Melih Yılmaz'dır.

1 Ocak 1989 yılında hayata gözlerini açan oyuncu dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Oğlak burcu ve 30 yaşında olan Ahmet Melih Yılmaz ilk kez kamera karşısına 2010 yılında "Felaket" isimli kısa film sayesinde geçmiştir.

En sonra yer aldığı yapım ise 2019 yılında yayınlanan "Gölgeler İçinde" isimli sinema filminde "Ati" karakterine hayat vermişti. dilerseniz şimdi bu yakışıklı oyuncunun yer aldığı tüm dizi ve filmleri madde madde verelim.

Ahmet Melih Yılmaz'ın Yer Aldığı Dizi Ve Filmler
2019- Çukur – Timsah
2019 – Gölgeler İçinde – Ati
2018 – Yuva – Asker
2017 – Körfez – Cihan
2017 – Daha – Osman
2015 – Hatırla Gönül 
2015 – Abluka
2010 – Felaket – Meriç

Genç yaşına rağmen yukarıda yer alan listeye baktığımız da hem sinema filmin de hem de dizilerde rol almıştır. Özellikle dönemin en popüler dizilerinden olan Çukur'da da önemli ve ses getirecek bir karakteri canlandırdığı için ileride çok daha farklı dizilerde karşımıza çıkacağından hiç şüpheniz olmasın

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER