Kız kremini sürmeye başlar

Kız kremini sürmeye başlar

Bir gün kamyon şöförü evlenmek ister. Annesine evlenmek istediğini söyler. Anneside onu karşı komşunun kızıyla evlendirir. Evlenmeden bir gün önce kız annesine gerdek gecesinde ne yapacağını sorar. Oda; – ”Krem sür acımaz” der. Zaman gelir bunlar odaya girerler. Kız kremini sürmeye başlar. Bunu gören adam bir şaşkınlık geçirdikten sonra boynundaki kolyeyi *ikine sarar. Bunu gören kız hayretle sorar; – ”Ne yapıyorsun”. – ”40 yıllık kamyon şöförüyüm bana patinaj mı çektiriceksin” der.

BONUS FIKRA

Cami cami gezip cemaate vaaz veren hoca bir camiye girer. Bakar ki iki yaşlı amcadan başka cemaat yok. Kendine kendine: – Ben yine de konuşmamı yapayım! Diyerek kürsüye çıkar. Hoca konuşmaya başlayınca yaşlı amcalardan biri uyur. Diğeri de ağlamaya başlar.

Hoca anlattıkça o ağlar, o ağladıkça hoca coşar. Konuşma bitince hoca kürsüden iner. Sürekli ağlayan amcayla vedalaşırken: – Ya amca sen niye bu kadar ağladın ki? Diye sorar. Yaşlı amca : – Ah evladım ah! Sen kürsüde o kadar coşarak anlatıyordun ki, keşke şu kulaklarım duysa da ne dediğini anlasam diye ağlıyordum!

Demiş. Spor İçin… Adam aşırı kiloluymuş. Sağlığı tehlikeye düşünce doktoru en kısa zamanda otuz kilo zayıflamasını söylemiş. Nasıl yapayım diye kara kara düşünürken gazetede ‘garantili zayıflatma’ diye bir ilan görmüş ve hemen başvurmuş. “3 günde 5 kilo” programına yazılmış. Ertesi günü sabah kapısı çalmış.

Açınca bir de ne görsün! Karşısında 20 yaşlarında, dünya güzeli, sportmen ve üzerinde giysi olarak bir çift Nike ayakkabı bulunan bir kadın!!! Kadın kendini tanıtmış, zayıflama şirketinden geldiğini söylemiş, sırtını dönüp koşmaya başlamış, sırtında bir etiket varmış, “yakalarsan seninim”.

Adam kızın arkasından koşmaya başlamış, kilometrelerce koşmuş, kan ter içinde kalmış ama kızı ormanda yakalamış ve beraber olmuş. Programın dördüncü günü adam gerçekten de 5 kilo zayıfladığını görmüş. Şirketin zayıflatma metodunu çok beğendiğinden ikinci bir programa kaydolmuş. “5 günde 10 kilo”.

Ertesi günü yine kapısı çalınmış, karşısında daha da güzel genç bir kadın, üstelik üzerinde bir çift reebok ayakkabıdan başka bir şey yok ve sırtında yine bir etiket, “yakalarsan seninim”. Adam yine canını dişine takıp kadının arkasından koşmuş ve kilometreler sonra yakalamış.

Programı tamamlamış ve altıncı gün hakikaten 10 kilo daha verdiğini sevinçle görmüş. Bu defa, şirketin “10 günde 20 kilo” programına kaydolmak istemiş ama şirket yetkilisi uyarmış, “emin misiniz, bu program gerçekten çok zor bir etaptır”. Adam ısrar etmiş, bütün zorluklara katlanacağını söylemiş.

Ertesi gün kapısı çalmış, heyecanla koşup açınca karşısında iri yarı sportmen genç bir adam görmüş. Üstelik adamın üzerinde sadece koşu ayakkabıları varmış, önünde de bir etiket; “yakalarsam benimsin”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER