Bir gün babası oğlunu takip eder

Bir gün babası oğlunu takip eder

Çocuğun biri babasından para alıp sürekli sinemaya po..no film izlemeye gider.. Bir gün babası oğlunu takip eder. Oğlunun po..no film izlediğini öğrenir. günlerden bir gün çocuk babasına;– ”Baba bana para verir misin”.Babası;– ”senin po..no film izlediğini öğrendim. Bu yüzden para mara yok” der.Çocuk; – ”baba valla po..no film izlemeyecem bu seferki normal film” der.Babası;– ”peki o zaman filmin ismini söyle”.Çocuk:– ”intikam peşinde”.Babası;– ”başrölünde kim oynuyor?”Çocuk;– ”İntik!!!”…

BONUS FIKRA

Öğretmen sınıfta ders anlatırken çocuklara sormuş: -Anneniz sizi çarşıya yolladı, bir kilo patates iki kilo domates, bir paket tuz, yardım kilo da beyaz peynir al, dedi. Patatesin, domatesin, tuzun peynirin fiyatlarını biliyorsunuz, daha önceki derste bu üniteyi işlemiştik.

Şimdi hesaplayın bakalım, bakkala ne kadar vermemiz
gerekiyor? Bütün talebeler oturmuş hesabını yapmış, toplamış, defterlerine bir güzel yazmışlar.

Ama çocuğun biri hiçbir şey yazmadan öyle oturuyormuş, öğretmen merak etmiş:-Oğlum sen niye yazmıyorsun?-Lüzum yok öğretmenim..
-O ne biçim laf! Ne demek lüzum yok! Çocuk gülümsemiş: -Öğretmenim benim babam bakkaldır, biz böyle şeylere para vermeyiz.

Nasıl Söyleyeceğim Bilemiyorum Fıkrası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER