Ben Hiçbir şey Görmemişim

Ben Hiçbir şey Görmemişim

Adam her sabah yatağından kalkarken yorgun: Hanım gece rüyamda Paris Hilton’la beraberdim. Yedi bitirdi beni. Havalarında kalkıyor. Bir iki gün sonra, hanım şu Şakira aman ne afet o ne popo bittim vallahi ayağa kalkacak halim kalmadı, çayımı yatakta, içeceğim diyor. İki gün sonra adam: “Hanım bu gün işe gidemeyeceğim” Angelina jolie! der gözlerini kapar. Üç gün sonra bu kez karısı yatakta yarı baygın yatıyor. Adam: “Hanım ne oldu” deyince. Kadın:”Sorma adam sorma, vallahi paspasa döndüm.

Paris Hilton’un, Şakira’nın, Angelina jolie’in partnerlerinin üçü birden üzerime bir çullandılar ki haşata çevirdiler.” Ya neymiş o Brad Pitt, hele şakiranın partnerinin ki, ben hayatta hiçbir şey görmemişim, bu günde sen benim çayımı getir, der.

BONUS FIKRA:

İki roman kadın, kavga ediyorlar. Biri benim kocamın organı şöyledir böyledir diye abarttıkça, öteki aşağıda kalır mı, o da daha fazlasını söyleyince yandaki masada onları seyreden kocalarının: “ Ya siz ne diyorsunuz. Kavga edecekseniz kendinizi kullanın bizi karıştırmayın ” uyarısına. Kadınlar: ” Abe öyle dersinizde, biz de öyle (gösterecek) fazla bişey olmadığından, sizi joker gibi kullanıyoruz ” derler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER