Anasayfa /  Güncel

Kendi eşlerini, başka erkeklere pazarlamışlar

Polis ekipleri 2 ay boyunca sürdürdüğü takipler sonucunda kendi eşlerini para karşılığında cinsel ilişkiye zorlayan 2 kişi ve reşit olmayan kızları ilişkiye zorlayan 1 kişinin de aralarında olduğu 12 şahsı gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen 6 şahıstan 3'ü tutuklandı.

Abone ol
Abone ol 12 Ağustos 2021 00:21

Osmaniye'de polis ekipleri, aylardan beri takip ettiği şahıslara operasyon düzenlendi. Kapsamlı operasyonun ayrıntıları da ortaya çıktı. Gözaltına alınan şahıslardan ikisinin, kendi eşlerini başka erkeklerle para karşılığında cinsel ilişkiye girmeye zorladığı belirtildi.

EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLENDİ
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri fuhşa teşvik, aracılık, yer temin etmek ve reşit olmayanla cinsel ilişki suçlarıyla ilgili çalışma başlattı. 2 aylık süren çalışmalar kapsamında belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi.

 

EŞLERİNİ İLİŞKİYE ZORLAMIŞLAR
Operasyon kapsamında aralarında kendi eşlerini pazarlayan 2 şahıs ile kendisini ve bulduğu kadınları pazarlayan 1 kadın olmak üzere toplamda 6 şahıs, 1'i Ukraynalı olmak üzere fuhşa sürüklenen 6 kadın olmak üzere toplam 12 kişi gözaltına alındı. Aralarında 18 yaşından küçük şahısların da bulunduğu kadınlarla para karşılığı ilişkiye giren toplamda 281 tanığın da ifadesine başvuruldu.

3 KİŞİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Emniyetteki işlemelerinin ardından adliyeye sevk edilen 6 şahıstan İ.G., U.G. ve H.S. isimli şahıslar adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken H.A., M.K. ve Z.Ç. isimli şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Etiketler Osmaniye
Yorumlar