Anasayfa /  Foto Galeri

Kenan Doğulu, Harbiye’de açıkhava senfonisine imza attı!

Müzik dünyasının efsane ismi Kenan Doğulu, önceki akşam Harbiye’de sahne alarak binlerce hayranı ile açıkhava senfonisine imza attı.

Kenan Doğulu, Harbiye’de açıkhava senfonisine imza attı! - Sayfa 1

KENAN DOĞULU, HARBİYE’DE BİNLERCE HAYRANIYLA YENİDEN BULUŞTU

Müzik dünyasının efsane ismi Kenan Doğulu, önceki akşam Harbiye’de sahne alarak binlerce hayranı ile açıkhava senfonisine imza attı.

Kenan Doğulu, Harbiye’de açıkhava senfonisine imza attı! - Sayfa 2

Atlantis Yapım organizasyonu ile yaz boyunca Türkiye’nin dört bir yanında sevenleriyle buluşan Kenan Doğulu, 28 Ağustos akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Biletleri satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra tükenen konser, gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Kenan Doğulu, Harbiye’de açıkhava senfonisine imza attı! - Sayfa 3

Türk pop müziğinin yıldız ismi Kenan Doğulu, konseri “Bumaya” parçasıyla başlatırken, geniş repertuvarında kariyerinin ilk yıllarından bu yana dillerden düşmeyen şarkılarından “Ara Beni Lütfen” ve “Yosun”u seslendirdi.

Kenan Doğulu, Harbiye’de açıkhava senfonisine imza attı! - Sayfa 4

Dans Fabrika dansçılarıyla birlikte gecenin enerjisini doruğa çıkaran performanslara imza atan Doğulu, yapay zeka ve dijital teknoloji kullanılarak hazırlanan etkileyici sahne görselleriyle müzikseverleri sanatsal bir yolculuğa çıkardı.