Kardeş Çocukları 16.Bölüm Fragmanı İzle

 Kardeş Çocukları 16.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kardeş Çocukları 16.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kardeş Çocukları dizisinin yeni bölümü 19 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı  Kardeş Çocukları 16.Bölümde de ekrana kitleyecek

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ümran ve Umay için sınavlarla dolu yeni bir dönem başlar.

Ümran’ın Cemal’i vurmasıyla birlikte kız kardeşler için bir dönem kapanır ve yeni sınavlarla dolu bir dönem başlar. Çocuğunun doğduğundan artık emin olan Yıldırım’ın Ümran’la da Umay’la da yüzleşmesi hepsi için yıkıcı olur. Umay, adım adım köşeye sıkışırken Ümran artık onun yalanlarını taşımakta zorlanmaktadır. Yalanlar ve gerçekler arasında sıkışıp kalan Ümran hiç beklemediği bir tehditle burun buruna gelirken, Hayat annesinin kendisinden bir şeyler gizlediğinin farkındadır. Diğer yanda, Hayal’in Reşat ve Cansel’i yakalaması Umay ve Reşat arasındaki son köprüyü de yıkar. Reşat ve Umay arasındaki savaş giderek çirkinleşirken, Umay hedeflerine emin adımlarla yürümektedir. Ancak Yıldırım’ın çocuğunu bulmak için attığı sürpriz adım, tüm planları alt üst etmek üzeredir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE