Anasayfa /  Foto Galeri

Kardan adam yapımında sınır tanımayan fikirler şaşkına çevirdi!

Kardan adam yapımında sınır tanımayan fikirler şaşkına çevirdi! Kardan yapılan adam ve kadınlar Türk insanın hayal gücünü bir kez daha gözler önüne serdi. Kimisi yaptığı kardan adamla halay çekti, kimisi salıncağa bindirdi, kimisi imam cübbesi giydirip arkasında safa durdu, bazıları da corona virüse dikkat çekmek için yüzüne maske taktı. Kardan adamlardan çok kardan teyzeler, kardan gelinler dikkat çekti.

Kardan adam yapımında sınır tanımayan fikirler şaşkına çevirdi! - Sayfa 1

Kardan adam yapımında sınır tanımayan fikirler şaşkına çevirdi!

Kardan yapılan adam ve kadınlar Türk insanın hayal gücünü bir kez daha gözler önüne serdi. Kimisi yaptığı kardan adamla halay çekti, kimisi salıncağa bindirdi, kimisi imam cübbesi giydirip arkasında safa durdu, bazıları da corona virüse dikkat çekmek için yüzüne maske taktı. Kardan adamlardan çok kardan teyzeler, kardan gelinler dikkat çekti.

Kardan adam yapımında sınır tanımayan fikirler şaşkına çevirdi! - Sayfa 2

Etkili olan kar yağışı sonrası kentin bir çok noktasında vatandaşlar kardan adam yaptı.

Kardan adam yapımında sınır tanımayan fikirler şaşkına çevirdi! - Sayfa 3

Uzun süre sonra karla buluşan vatandaşların yaptıkları birbirinden ilginç kardan adamlar insanları gülümsetirken sosyal medyada paylaşılan görüntülerde büyük ilgi gördü.

Kardan adam yapımında sınır tanımayan fikirler şaşkına çevirdi! - Sayfa 4

Yıldırım ilçesinde bir mahallede bir gurup vatandaş yaptıkları kardan adamla halay çektikleri görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Görüntüler kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi. Yine aynı mahallede bir evin teras kısmında duvar üzerinde amuda kalkar şekilde yapılan kardan adamda büyük ilgi gördü.