Anasayfa /  Foto Galeri

Karaciğer yağlarına maydanoz kürü!

Karaciğer yağlanması sağlıksız beslenme sonucu ortaya çıkan, kalp damar hastalıklarının riskini oluşturan sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Aynı zamanda hareketsiz yaşam, maşa başı çalışan kişilerin de karaciğerinde yağlanmalar meydana gelebilir. İşte Karaciğer yağlarına maydanoz kürü!

Karaciğer yağlarına maydanoz kürü! - Sayfa 1

Karaciğer yağlanması sağlıksız beslenme sonucu ortaya çıkan, kalp damar hastalıklarının riskini oluşturan sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Aynı zamanda hareketsiz yaşam, maşa başı çalışan kişilerin de karaciğerinde yağlanmalar meydana gelebilir.

Karaciğer yağlarına maydanoz kürü! - Sayfa 2

Karaciğer yağlanması beraberinde birçok sağlık sorununu getirebilir. Genellikle karaciğerde yağlanma; ciltte kızarıklık, midede şişkinlik ve hazımsızlık, gözlerde kızarıklık ve kaşıntı, hemoroid, hafızanın zayıflaması, nefesin kötü kokması, ciltte oluşan siyah noktalar ve akne gibi belirtilerle kendini gösterir.

Karaciğer yağlarına maydanoz kürü! - Sayfa 3

Karaciğerinizde yağlanma problemi yaşıyorsanız veya yaşadığınızı düşünüyorsanız Prof. dr İbrahim Saraçoğlu’nun vermiş olduğu maydanoz kürünü uygulayabilirsiniz.

Karaciğer yağlarına maydanoz kürü! - Sayfa 4

Malzemeler 16 adet maydanoz Yarım limon