Anasayfa /  Foto Galeri

Kahramanmaraş'ta 7.4 şiddetinde deprem oldu! Çok sayıda bina yıkıldı! İlk görüntüler

Kahramanmaraş'ta çok şiddetli deprem meydana geldi. AFAD'ın açıklamasına göre Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli depremin şiddeti 7.4 olarak açıklandı. İHA son dakika haberinde Kahramanmaraş ve çevre illerde çok sayıda binanın yıkıldığını açıkladı. Öte yandan yıkılan binaların altında kalan çok sayıda vatandaşlar sosyal medya platformu twitter'da paylaşımlar yaparak yardım istiyor.

Kahramanmaraş'ta 7.4 şiddetinde deprem oldu! Çok sayıda bina yıkıldı! İlk görüntüler - Sayfa 1

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, deprem saat 4.17'de, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde gerçekleşti. Malatya'da da deprem nedeniyle bazı binalar yıkıldı. Enkazda arama kurtarma çalışması başladı.

Kahramanmaraş'ta 7.4 şiddetinde deprem oldu! Çok sayıda bina yıkıldı! İlk görüntüler - Sayfa 2

Acil ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Kahramanmaraş Pazarcık’ta 7.4 büyüklüğünde deprem olduğunu bildirdi.

Kahramanmaraş'ta 7.4 şiddetinde deprem oldu! Çok sayıda bina yıkıldı! İlk görüntüler - Sayfa 3

AFAD’ın yaptığı açıklamaya göre Kahramanmaraş Pazarcık’ta 7.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem saati 04.17 olarak kaydedilirken depremin derinliği ise 7 kilometre olarak bildirildi.

Kahramanmaraş'ta 7.4 şiddetinde deprem oldu! Çok sayıda bina yıkıldı! İlk görüntüler - Sayfa 4

 Deprem sonrası Kahramanmaraş'ın yanı sıra dört ilde daha yıkılan binaların olduğu belirtilirken bölgeden de ilk görüntüler geldi.