Anasayfa /  Foto Galeri

Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerden beklediği 7 şey

Erkekler için kadınların cinsel ilişki sırasında ne istediklerini anlamak oldukça zor olabilir. Ancak kadınların yatakta bekledikleri çok da komplike şeyler değil. Anlamak için biraz çaba ve anlayış gösterilmesi yeterli. Kadınların cinsel ilişki sırasında beklentilerini sizler için derledik. İşte kadınların cinsel ilişki sırasında partnerinden beklentileri...

Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerden beklediği 7 şey - Sayfa 1

1. İletişim kurmak isterler.

Kadınlar seks sırasında partneriyle iletişim halinde olmayı beklerler. Tabii ki de havadan sudan sohbetlerden değil, cinsel isteklerini arttırıcı konuşmalardan bahsediyoruz. Unutmayın, kadınlar yatakta iltifat ve sevgi sözcüklerini duymaktan haz duyar!

Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerden beklediği 7 şey - Sayfa 2

2. Zevk noktalarının bilinmesini isterler.

Elbette erkekler gibi kadınlar da yatakta kendilerini tatmin edecek bir partner isterler. Kadının vücudunu ve zevk noktalarını iyi bilen bir erkek partnerini cinsel anlamda doruklara çıkarabilir.

Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerden beklediği 7 şey - Sayfa 3

3. Uzun ve kaliteli bir ön sevişme isterler.

Erkeklerin birçoğu ön sevişmeyi pas geçip bir an önce sonuca varmak isteseler de kadınlar cinsel ilişkiye hazır olabilmek için tutkulu ve uzun bir ön sevişme isterler. Ön sevişme sırasında ise tutkulu öpüşmeler ve nazik dokunuşlar kadınları tahrik eder.

Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerden beklediği 7 şey - Sayfa 4

4. Erken boşalmayan erkek isterler.

Bir kadın için cinsel ilişki sırasında partnerinin erken boşalması onu mutsuz eder ve hatta ilişkiden soğumasına bile neden olabilir. Kadınların cinsel ilişkideki en büyük beklentilerinden biri de boşalmayı kontrol edebilen bir erkek... Bazı özel durumlar tolere edilebilir olsa da erken boşalmak hiçbir kadının tahammül gösteremeyeceği bir şey.