Anasayfa /  Foto Galeri

Kadınları öldürüp, kıyma yaptı! Domuz etiyle karıştırıp sattı!

Kurbanlarını öldürdükten sonra acımasız bir şekilde işkencelerine devam eden Robert Pickton, Kanada tarihinin en soğukkanlı seri katillerinden biri olarak kabul ediliyor. Ünü Kanada sınırlarını aşarak dünyaya ulaşan Pickton, Pig Farmer Killer (Domuz Çiftliği Katili) olarak anılıyor.

Kadınları öldürüp, kıyma yaptı! Domuz etiyle karıştırıp sattı! - Sayfa 1

Dünya, Kanada'da yaşanan seri katil vakasını konuşuyor. 

Robert Pickton, isimli bir adam domuz çiftliğinde yaşayan annesi ve babasının ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Ablası Louise, ailenin bir kızın domuz çiftliğinde büyümesinin uygun olmadığını düşündükleri için akrabalarının yanına yaşamaya gitti. Robert ve küçük kardeşi David, daha çocukluk dönemlerinde çiftlikte çalışmaya başladı.

Kadınları öldürüp, kıyma yaptı! Domuz etiyle karıştırıp sattı! - Sayfa 2

OKULDA LAKABI 'KOKUŞMUŞ DOMUZCUK'MUŞ

Çoğunlukla gübre kokan pis kıyafetlerle okula gitmek zorunda kalıyordu ve yaşıtları tarafından “kokuşmuş domuzcuk” lakabıyla anılıyordu. Bu durum onda özgüven sorunu yaratmasına rağmen gençlik dönemlerine kadar okula gitti. Evcil hayvanı olarak kabul ettiği buzağıyı ahırda katledilmiş bir şekilde gördüğünde okulu bırakmaya ve kasap çırağı olmaya karar verdi.

Kadınları öldürüp, kıyma yaptı! Domuz etiyle karıştırıp sattı! - Sayfa 3

ÇİFTLİKTE TEK BAŞINA KALINCA BUNALIMA GİRDİ
Anne ve babasının ölümünden sonra kardeşlerinin haklarında vazgeçmesi üzerine domuz çiftliğinin bütün yönetimi Robert’a kaldı. Çiftlikte tek başına olmasının yarattığı psikolojik buhran onun psikopat yanının ortaya çıkmasına neden oldu.

Kadınları öldürüp, kıyma yaptı! Domuz etiyle karıştırıp sattı! - Sayfa 4

KURBANLARININ ETLERİNİ KIYMA YAPIP DOMUZ ETİYLE KARIŞTIRARAK SATIYOR
20 yıl içinde 49 seks işçisini katlettiği ortaya çıktı. Bu rakam resmi olmayan bilgilere göre 60’a kadar çıkıyordu. Öldürdüğü kadınların cesedeni gömmek ya da atmak yerine yok etmeyi tercih ediyordu.