Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Kadın 73.Bölüm Fragmanı izle | Kadın 72.Bölüm İzle

Kadın 73.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kadın 73.Bölüm Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kadın dizisinin yeni bölümü 26 Kasım Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 20 Kasım 2019 04:22

Kadın 73.Bölüm Fragmanı izle | Kadın 72.Bölüm İzle

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kadın 73.Bölümde

KADIN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cem’in tehditlerinden sonra ona olan borçlarını ödemenin bir yolunu arayan Bahar, Ceyda ve Berşan çıkmaz bir yola girmiştir. Ceyda’nın aklına ilk gelen şey ise Fazilet’in odasında gördüğü mücevherlerdir. Çaresiz bir şekilde mücevherleri çalmaya çalışacak olan Ceyda bir anda Raif’in karşısına çıkmasıyla da ne yapacağını bilemez. Ceyda’yı gören Raif ise ona nasıl davranacaktır?

Berşan ile Bahar’ın yakın olmalarından rahatsız olan Arif, Bahar’ı uyarmak ister. Ama bunun karşılığında Bahar da Arif’in Şirin’e yakın olmasından rahatsız olduğunu açıkça belli eder. Çünkü Bahar ve Arif hala birbirlerinin iyiliğini düşünen ve başlarına kötü bir şey gelmemesini isteyen iki insandır.

Cem’in borcunu bir şekilde ödemeye çalışan Bahar, Ceyda ve Berşan’ın bir yanlışlarıyla beraber ise işler iyice karışacak ve Cem’in hiç istemediği bir şeyle karşı karşıya kalacaklardır.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar