Anasayfa /  Foto Galeri

İşte ulaşılabilir fiyatla sunulan Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy M34 5G özellikleri

Türkiye pazarına, koyu mavi, mavi ve gümüş olmak üzere 3 renk ve 6-128 GB versiyonu ile giriş yapan Samsung Galaxy M34 5G, güçlü özellikleri ve ulaşılabilir fiyatlandırma seçenekleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. İşte ulaşılabilir fiyatla sunulan Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy M34 5G özellikleri

İşte ulaşılabilir fiyatla sunulan Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy M34 5G özellikleri - Sayfa 1

Samsung, yeni Galaxy M34 5G Serisi ile kullanıcılara harika bir deneyim sunuyor

Samsung, geliştirdiği yeni akıllı telefon Galaxy M34 5G ile kullanıcıların bir telefondan beklediği tüm özellikleri fiyat/performans odağında sunuyor. Galaxy M34 5G’nin uzun ömürlü bataryası, göz kamaştırıcı ekranı, profesyonel düzeyde kameraları, güçlü işlemcisi ve uzun süreli yazılım desteği, her yaştan kullanıcı ihtiyaçları için özel olarak üretildi. 

İşte ulaşılabilir fiyatla sunulan Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy M34 5G özellikleri - Sayfa 2

Türkiye pazarına, koyu mavi, mavi ve gümüş olmak üzere 3 renk ve 6-128 GB versiyonu ile giriş yapan Samsung Galaxy M34 5G, güçlü özellikleri ve ulaşılabilir fiyatlandırma seçenekleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. 6000 mAh kapasiteli bataryası ile kesintisiz güç sunarken, 6.5 inçlik 120Hz FHD+ Super AMOLED ekranıyla daha canlı ve net bir görsel deneyim sağlıyor. Kameralarıyla da kusursuz bir deneyimi beraberinde getiren Galaxy M34 5G, 50MP OIS ana kamera, 8MP ultra geniş, 2MP makro ve 13MP ön kamerasıyla çeşitli çekim tekniklerini kullanıcılarla buluşturuyor. Yazılım desteği açısından uzun vadeli güvence sunan Galaxy M34 5G, 4 yıl boyunca Android güncellemeleri ve 5 yıl boyunca güvenlik güncellemeleri alacak. Exynos 5nm 1280 işlemci, hızlı ve akıcı bir kullanım için mükemmel bir performans gösterirken, Gorilla Glass 5 ekran koruması dayanıklılığı artırarak kullanıcıların cihazlarını uzun ömürlü ve güvende tutmalarına yardımcı oluyor. Galaxy M34 5G, teknoloji tutkunlarına etkileyici bir deneyim sağlamak için özel olarak tasarlandı. 

 Çift SIM girişi ile kullanıcıları karşılayan cihaz, 1 TB’a kadar artırılabilir hafızası ile kullanıcılara geniş depolama alanı sunuyor.

İşte ulaşılabilir fiyatla sunulan Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy M34 5G özellikleri - Sayfa 3

6000 mAh Batarya Kapasitesi

Galaxy M34 5G’nin öne çıkan özellikleri arasında, günlük kullanım sırasında şarj endişesi yaşamadan uzun süreli performans sunabilmesi yer alıyor. 6000 mAh batarya kapasitesine sahip Galaxy M34 5G ile kullanıcılar, şarjı düşünmeden, 4K 30 FPS video çekebiliyor, gelişmiş ekranla oyun oynayabiliyor ve günlük işlerini hız kesmeden tamamlayabiliyorlar. Galaxy M34 5G’nin batarya kapasitesi, kullanıcıların gün boyu süren yoğun kullanım gereksinimlerini kolaylıkla karşılayabiliyor. Ayrıca 25W hızlı şarj desteği sunan Galaxy M34 5G, 30 dakikada %43’lük bir dolum performansı sunuyor.

İşte ulaşılabilir fiyatla sunulan Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy M34 5G özellikleri - Sayfa 4

Büyüleyici 6.5 inç 120Hz FHD+ Super AMOLED Ekran

Galaxy M34 5G'nin 6.5 inçlik 120Hz FHD+ Super AMOLED ekranı, önceki modellere göre daha da geliştirildi. Güneş altında bile mükemmel görünüm sunan 1000 nit parlaklık ile, görsel deneyim bir üst seviyeye taşınıyor. Galaxy M34 5G'nin 120Hz yenileme hızına sahip ekranı, kullanıcıların gözlerini yormadan daha akıcı bir kullanım sağlıyor. Mavi ışık oranının %6.5'in altına indirilmesiyle göz sağlığı daha da emin bir hale geliyor. Galaxy M34 5G’nin ekranı, film izlerken, oyun oynarken veya sosyal medyada gezinirken daha canlı ve net bir deneyim sunuyor. Galaxy M34’ün 5G ekranı, mavi ışığın zararlı etkilerini azaltma özelliği ile SGS tarafından verilen Eye Care Certification belgesini almıştır. Bu belgeye https://www.sgs.com  adresinden ulaşabilirsiniz.