Anasayfa /  Foto Galeri

İşte 20 Haziran 2021 Babalar Günü için burçlara göre hediye önerileri

Babalar Günün de babanızı mutlu etmek için aslında onun Ay burcunu bilmemiz hediye seçiminde çok daha sağlamcı bir yaklaşım olur. Çünkü hediye duygulara hitap ettiği için ve Ay da bunu tam olarak anlattığından babanızın Ay burcunu biliyorsanız Ay Astrolog Murat İpek, bu yıl 20 Haziran'da kutlanacak Babalar Günü'ne sayılı gün kala, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcuna özel hediye önerilerini yazdı.

İşte 20 Haziran 2021 Babalar Günü için burçlara göre hediye önerileri - Sayfa 1

Sevgili astroloji severler, olmazsa olmazlardan bir gün olarak takvimlerde yerini alan “Babalar Günü” onlara sevgimizi aktarmak veya onları minnetle bir kere daha anmak için fırsat sunuyor.


 Astrolojide doğum haritamızda baba figürü Güneş veya Satürn olarak ele alınır. Ve bu iki figürün hartamızdaki konumu ve etkileşimleri bizim ebeveynlerle olan ilişkimizi tanımlar. Ve Güneş fiziki, temel ihtiyaç gerçekliğimizi, Satürn ise disiplin ve sınırları anlattığı için yüzyıllardır bu iki figür baba olgusuyla tanımlanmıştır.

 

Babalar Günün de babanızı mutlu etmek için aslında onun Ay burcunu bilmemiz hediye seçiminde çok daha sağlamcı bir yaklaşım olur. Çünkü hediye duygulara hitap ettiği için ve Ay da bunu tam olarak anlattığından babanızın Ay burcunu biliyorsanız Ay burcunu, yok eğer bilmiyorsanız Güneş burcunu dikkate alarak hediye seçimi yapabilirsiniz.

 Bir baba için en değerli hediye elbette çocuğudur. Onun sağlıklı, başarılı, mutlu olduğunu bilmesi hayatı boyunca alabileceği en muhteşem hediyedir. O nedenle siz öncelikle mutlu ve sağlıklıysanız onlarda emin olun kendilerini tamamlanmış hissedeceklerdir.

Baba olan ve kendini baba gibi hisseden herkesin bu gününü en içten duygularımla kutluyorum. Hayat, babalarımızın yüzünü hep güldürsün.

İşte 20 Haziran 2021 Babalar Günü için burçlara göre hediye önerileri - Sayfa 2

 Koç

 Cesur, atılgan, aceleci, kendine güvenen, doğrucu arada çabuk sinirlenen özellikler gösteren Koç  burcunda bir babanız varsa ona verebileceğiniz en iyi hediye aslında ona sıkı sıkı sarılmak olacaktır. Bir eşofman takım veya spor ayakkabısı, olta takımı da olabilir onun kocaman gülümsemesine neden olacaktır.

İşte 20 Haziran 2021 Babalar Günü için burçlara göre hediye önerileri - Sayfa 3

Boğa

 Güvenilir, sıcak kanlı, sanatla ilgili, her türlü lüksü seven bazen ağır kanlı özellikler gösteren Boğa burcunda tutumlu bir babanız varsa ona verebileceğiniz en iyi hediye, Onunla birlikte yemek yemeniz olacaktır. Hele pasta, kek, börek cinsinden bir şeylerse cennetliksiniz. Ayrıca cüzdan ve şık bir kemere de hayır diyeceklerini hiç sanmıyorum. Ama ne alırsanız alın lütfen paketiniz özenle hazırlanmış olsun ve şık bir kurdele ile bağlayın olur mu? Çünkü o bir Boğa ve şıklık önemli.

İşte 20 Haziran 2021 Babalar Günü için burçlara göre hediye önerileri - Sayfa 4

İkizler

 Canlı bir zekâ, iletişime yatkınlık, fikir alışverişine, konuşmaya , yüreğine giden yolda aklıyla ilerleyen, meraklı bir yapılanmayı ve fakat şüpheci ve duygusal anlamda değişken İkizler  burcunda bir babanız varsa ona verebileceğiniz en iyi hediye elektronik aletler olabilir. Veya bırakın İkizler  burcu babanız kendi seçsin hediyesini.