Anasayfa /  Foto Galeri

İstanbul'da vahşet! Evlatlarının gözü önünde...

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), İngiltere'de ortaya çıkan ve Avrupa ile ABD'de hızla yayılan nedeni belirlenmeyen hepatit virüsünün bulaştığı ve bir çocuğun hayatını kaybettiğini açıkladı.

İstanbul'da vahşet! Evlatlarının gözü önünde... - Sayfa 1

Kan donduran olay, dün Başakşehir Güvercintepe Mahallesi Kayyum Sokak’ta saat 21.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şemsettin T. ve eşi Sema T. arasında tartışma çıktı.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE KARISININ BOĞAZINI KESTİ

İddiaya göre iki çocuğunun gözleri önünde karısı Sema T.’yi karnından bıçaklayan Şemsettin T., can havliyle cama çıkıp yardım isteyen karısını daha sonra engellemek için boğazını keserek öldürdü. Çiftin üç çocuğundan biri o sırada dışarda oyun oynarken, annesinin çığlıkları ile eve koştu.

İstanbul'da vahşet! Evlatlarının gözü önünde... - Sayfa 2

TUTUKLANDI

Şemsettin T., eşini öldürdükten sonra polisi arayıp kendini ihbar etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis şahsı gözaltına aldı. Gözaltına alınan Şemsettin T'nin, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği ve çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandığı bildirildi.

İstanbul'da vahşet! Evlatlarının gözü önünde... - Sayfa 3

"YARDIM İSTERKEN BOĞAZINI KESMİŞ"

Çiftin komşuları Faik Kartoğlu, “Bildiğimiz kadarıyla bu evi yeni almışlar. Kocası çalışmıyor. Karısı kocasına çalış demiş. 10 gündür böyle bir problemleri varmış. Karnına bıçağı vurmuş, kadın cama çıkmış. Yardım isterken boğazını kesmiş. Allah kimsenin başına vermesin. Ev almışlar, taksitleri gelmiş. Kocasının çalışmaması konusundan çıkmış” dedi.