Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

İŞKUR Üzerinden Büro Memurluğu İçin Personel Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR Üzerinden Büro Memurluğu İçin Personel Alım İlanı Yayımlandı. İŞKUR Büro Memurluğu İçin 600’den Fazla Alım Yapıyor. İŞKUR üzerinden bir çok firma büro personeli alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizden bulabilirsiniz

Abone ol
Abone ol 05 Haziran 2019 03:11

İŞKUR Üzerinden Büro Memurluğu İçin Personel Alım İlanı Yayımlandı.

İŞKUR Büro Memurluğu İçin 600’den Fazla Alım Yapıyor. İŞKUR üzerinden bir çok firma büro personeli alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz

İŞKUR üzerinden her gün bir yenisi eklenen kamu ya da özel sektör ilanları 2 Haziran itibari ile devam ediyor. Daimi, vasıflı, kamu ya da özel sektöre yapılacak olan büro memuru alımlarında 600’den fazla açık ilan İŞKUR üzerinden yayınlanmış bulunuyor. 2019 yılı sonuna kadar 500 bin personel alımı hedefi belirleyen İŞKUR’da aynı zamanda istihdam seferberliği altında da her geçen gün yeni alım ilanları yer alıyor.

İŞKUR’da yer alan ilanlarında büro memuru olarak yapılacak olan alımlarda adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekmektedir.
T.C. vatandaşı olmak,


Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,


En az lise mezunu,


İlana göre çeşitli ofis programlarına hakim olan,


ÖĞRENMEYE AÇIK, ARAŞTIRMAYI SEVEN,


Disiplinli ve sorumluluk sahibi


İngilizce


İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli


Girişken olması şeklinde çeşitli şartlar ve hususlar bulunmaktadır. Bu şartların birçoğu yayınlana ilana ve alım yapan kuruma göre değişiklik gösterse de gene oalrak bu şartların yer aldığını ifade edelim.
Ayrıca İŞKUR üzerinden bu ilanlara başvurmak için adayların İŞKUR’a kayıtlı ve işsiz olmaları gerekmektedir. Büyük bir kısmı özel sektör ilanı olan büro personeli alımında adayların İŞKUR internet üzerinden ya da bağlı bulunduğu İL İŞKUR Müdürlüklerine giderek şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Toplamda 600’den fazla ilan bulunan İŞKUR büro personeli kadrolarına ulaşmak için:BURAYI TIKLAYIN iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.


Etiketler Büro Memurluğu
Yorumlar