Anasayfa /  Politika

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya'dan hakaret içeren akılalmaz paylaşım!

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, İstanbul seçimini AK Parti'nin kaybetmesi ardından yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem oldu. Uzunkaya, "İçimizdeki beyinsizler yüzünden sen bizleri helak etme Allah'ım" ifadelerini kullandı.

Abone ol
Abone ol 25 Haziran 2019 00:22

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, AK Parti'nin büyük bir yenilgi aldığı 23 Haziran seçimlerinin ardından yaptığı paylaşımında, "İçimizdeki beyinsizler yüzünden sen bizleri helak etme Allah'ım. Hak ve hakikat namına, aziz milletim ve ülkem için ihlasla çalışanlar her daim kazanmakta. Riyakar mütekebbirlerse, hiç kazanmadı ki. Artık başarısızlıkların müsebbipleriyle çözüm ve çıkış yolları konuşulmasın." dedi.

PAYLAŞIMINI KALDIRDI

Kullandığı ifadelerin yanlış anlaşıldığını öne süren Uzunkaya daha sonra bu payaşımını silerek, "Değerli dostlarım, 6 yıldır bu sayfayı takip eden dostlar bilirler ki, bugün olduğu gibi bundan önce de ayet ve hadis mealleriyle birlikte kendi özgün fikirlerimi buradan paylaşmaktayım. A'râf Suresinin 155. ayetinin mealini de içeren paylaşımımın gündelik siyasi polemiklere alet edilmek istendiğini üzüntüyle izlemekteyim. Bu tür gereksiz tartışmalara mahal vermemek adına tweetimi kaldırmış bulunmaktayım." ifadelerini kullandı.

Cafer Uzunkaya'nın daha önce 2015 yılındaki genel seçimlerde AK Parti'den Mersin aday adayı olduğu biliniyor.


Yorumlar