Anasayfa /  Güncel /  Gündem

Iphone 14 almak isteyenler metrelerce kuyruk oluşturdu!

Apple'ın yeni model iPhone'larından almak isteyen vatandaşlar gecenin ilk saatlerinden itibaren mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdu...

Abone ol
Abone ol Editör Mehmet Durna 23 Eylül 2022 19:39

iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max bugün Türkiye'de satışa çıktı. Satışın ilk gününde Apple Store'larda uzun kuyrukların oluşması dikkat çekti. Yeni model telefon almak isteyen vatandaşlar günler öncesinden rezervasyon yaptı.

GECEDEN MAĞAZA ÖNLERİNDE BEKLEMEYE BAŞLADILAR
Rezervasyonlarını oluşturan vatandaşlar gecenin ilk saatlerinden itibaren mağaza önlerinde beklemeye başladı. 30 bin 999 TL ile 57 bin 200 TL arasına değişen fiyatlarla satışa sunulan telefonlar yoğun ilgi gördü.

 "BUGÜN GELİP EŞİM İÇİN İKİNCİ TELEFONU ALDIM"
Telefon almak için erkenden gelen vatandaşlardan biri, "Yeni modelleri sürekli takip ediyorum. Sabah saat 09.45 gibi geldim. Yaklaşık 3 saatin sonunda telefonu alabildim. Dün akşam lansman sonrasında bir tane aldım ikinciye müsaade etmediler. Bugün ise buraya gelerek eşim için ikinci telefonu aldım" şeklinde konuştu.

"HER SENE İLK ÇIKTIĞI ZAMAN ALIYORUM"
Sabah saatlerinde geldiğini ifade eden bir başka vatandaş ise "Yaklaşık 45 dakika bekledim. Çalışan arkadaşlar yardımcı oluyorlar. Her sene ilk çıktığı zaman alıyorum. 1 terabaytlık modelini 57 bin TL'ye aldım" diye konuştu.

Yorumlar