instagram'da takipçi sayısı artırma yöntemleri nelerdir? İşte İnstagram'da ücretsiz takipçi artırma yöntemleri (2019)

Günümüz de hem hobi olarak hemde ticaret ağı olarak kullanılan ve sosyal medya hesapları arasında açık ara farkla birinci sıralarda bulunan İnstagram'da hile yapılmadan takipçi kazanmak en çok merak edilen şeyler arasında. Peki hile yapmadan ve ücretsiz bir şekilde nasıl takipçilerimizi arttırabiliriz? İşte detaylar...

instagram'da takipçi sayısı artırma yöntemleri nelerdir? İşte İnstagram'da ücretsiz takipçi artırma yöntemleri (2019)

AÇIKLAMALARA ÖZEN GÖSTERİN
Paylaştığınız fotoğrafların altına açıklama ekleyin. Açıklama eklerken de fotoğrafın konusunu özetliyormuş gibi yazın.

FOTOĞRAFLARINIZI AYDINLATIN
Aydınlatma, fotoğrafın kusursuzluğunu sağlayan önemli bir faktördür. Dolayısıyla fotoğrafı çekmeden önce ortamın ışığına, mekanın özelliklerine, fotoğrafın çekileceği zamana dikkat edin. Kaliteli fotoğraflar, takipçi sayısını artırmak için önemli bir faktördür.

FOTOĞRAF AÇINIZA DİKKAT EDİN
İyi bir selfie için telefonunuzun ön kamerasını yukarıdan aşağıya bakacak şekilde konumlandırmalısınız. Ancak fotoğrafı çekerken doğru açıyı yakalamak biraz vaktinizi alabilir.

AKTİF PAYLAŞIM YAPIN
İstikrarlı bir şekilde fotoğraf paylaşırsanız, paylaştığınız fotoğraflar daha fazla kişiye ulaşır bu da takipçi sayınızı artırmada önemli bir rol oynar.

HİKAYE PAYLAŞIN
Paylaştığınız süre itibariyle 24 saat boyunca görünebilen hikaye kısmına düzenli olarak fotoğraf atın. Bu şekilde keşfette hikaye kısmında görünebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 21:00

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER