Anasayfa /  Teknoloji

Instagram çöktü mü?

Dünyanın en büyük sosyal medya paltformlarından Instagram'ın kullanıcıları, profillerinin erişmek istediğinde "Akış yenilemiyor" sorunuyla karşılaşıyor. "Instagram çöktü mü?' ve Instagram'da akış yenilemiyor' soruları sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu. Instagram'a girmek isteyen kullanıcılar karşılaştıkları 'Akış yenilenmiyor' bildiriminin ardından Google'da 'Instagram çöktü mü?' sorusunun yanıtını aramaya başladılar. Peki, Instagram'da erişim sorunu mu var? İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol 14 Haziran 2019 01:30

Dünya üzerinde milyarın üzerinde kullanıcıya sahip sosyal medya devi İnstagram, TSİ 00.30 sularından itibaren kullanıcılarına hizmet verememeye başladı. Instagram profillerine ulaşamayan kullanıcılar bunun üzerine arama motorlarında "Instagram çöktü mü?' , Instagram'da alkış yenılemiyor sorunu ne demek" gibi kelimeleri arattı.

Instagram çöktü mü? Kullanıcılar twitter'larında paylaştı

Sosyal medya kullanıcıları Instagram profillerinin çöktüğünü twitter hesaplarından paylaştı. Konuyla ilgili Instagram'dan henüz resmi bir açıklama gelmezken internet üzerinden Instagrama girmeye çalışan kullanıcılar bu sorunla karşılaşıyorlar.

Instagram'daki 'Akış yenilemiyor' sorunu, resmi insternet sitesinde de mobil uygulamada da devam ediyor.

Instagram açıldı mı? 

Bazı kullanıcılar diğer sosyal medya hesaplarından zaman zaman instagram profillerine ulaşabildiğini fakat genel olarak bir sorun yaşandığını belirtiyor. Bunun üzerine 'Instagram açıldı mı? ,  Instagram akış yenilenemiyor sorunu bitti mi?' soruları da Google'da aranmaya başladı.


Yorumlar