Anasayfa /  Foto Galeri

İnanılmaz olay! Yaşlı kadın sıkıştığı kayalıkta 3 gün sonra bulundu

Adıyaman’da, 3 gündür her yerde aranan 81 yaşındaki kadın, kayalıkların arasında sıkışmış halde bulundu. 3 gündür sıkıştığı yerden çıkamayan kadın kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

İnanılmaz olay! Yaşlı kadın sıkıştığı kayalıkta 3 gün sonra bulundu - Sayfa 1

 Adıyaman’da 3 gündür her yerde aranan ve daha sonra sıkıştığı kayalıklar arasından çıkarılarak hastaneye kaldırılan 81 yaşındaki kadın, hastanede hayatını kaybetti. 

İnanılmaz olay! Yaşlı kadın sıkıştığı kayalıkta 3 gün sonra bulundu - Sayfa 2

Edinilen bilgilere göre, 3 gün önce Yeşilyurt Mahallesi Sakarya Caddesi üzerindeki evinden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan alzaymır hastası 81 yaşındaki Hanım Bağcı’nın bulunması için jandarma ve polis ekiplerince çalışma başlatılmıştı.

İnanılmaz olay! Yaşlı kadın sıkıştığı kayalıkta 3 gün sonra bulundu - Sayfa 3

Her yerde aranan yaşlı kadın, Karadağ mevkii üst kısımlarındaki kayalık bölgede kayaların arasında sıkışmış halde bulunmuştu.

İnanılmaz olay! Yaşlı kadın sıkıştığı kayalıkta 3 gün sonra bulundu - Sayfa 4

Jandarma, AFAD ve 112 Acil Sağlık ekiplerinin çalışmaları sonucunda Hanım Bağcı, sıkıştığı kayalıkların arasından çıkarılarak hastaneye kaldırılmıştı. 3 gün boyunca kayalıkların arasında aç susuz kalan yaşlı kadın kaldırıldığı Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.