Anasayfa /  Foto Galeri

Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar iflas etti

Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar’ın sahibi olduğu Alkoçlar Otelcilik Ve Turizm AŞ’nin iflasına karar verildi. Sektörde 70 yıldır faaliyet gösteren Alkoçlar 1.5 yıl önce konkordato talep etmişti.

Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar iflas etti - Sayfa 1

Hülya Koçyiğit'in damadı, Engin Altan Düzyatan'ın ise kayınpederi olan Ender Alkoçlar’ın sahibi olduğu Alkoçlar Otelcilik Ve Turizm AŞ’nin iflasına karar verildi.

Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar iflas etti - Sayfa 2

Oyuncu Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar’ın sahibi olduğu Alkoçlar Otelcilik Ve Turizm AŞ’nin iflasına karar verildi. 17 Eylül saat 16.40’da verilen karar sonrası şirketin dosyası iflas müdürlüğüne gönderildi. Hülya Koçyiğit'in kızı ve bir dönemin çocuk yıldızı Gülşah Alkoçlar ile evli olan Ender Alkoçlar, ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın da kayınpederi. 

Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar iflas etti - Sayfa 3

Sektörde 70 yıldır faaliyet gösteren Ender Alkoçlar 1.5 yıl önce konkordato talep etmişti. İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, bünyesinde Alaçatı, Bodrum ve Kemer’deki üç otel bulunan Alkoçlar Otelcilik ve Turizm AŞ için tedbir kararı verilmişti.

Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar iflas etti - Sayfa 4

Patronlar Dünyası'nın haberine göre, geçen aylarda görülen Alkoçlar Otelcilik’in konkordato davası olumsuz sonuçlanmıştı. Gerekçe, usule aykırı yapılan birtakım ödemeler olarak gösterilmişti.