Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Hercai 21.Bölüm Fragmanı İzle | Hercai 21.Bölüm İzle

Hercai 21.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Hercai 21.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 15 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 12 Kasım 2019 03:31

Hercai 21.Bölüm Fragmanı İzle | Hercai 21.Bölüm İzle

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai 21.Bölümde de ekrana kitleyecek

HERCAİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan'la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Reyyan avluda hareketsiz yatan babasının başında Miran'ı gördüğünde büyük bir şok geçirir. Bugüne kadar Miran'ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan'ın olaylar karşısında Miran'a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. Hazar'a karşı öfkesini her fırsatta dile getiren Miran, Hazar'ın düşmesiyle bütün şüpheleri üstüne çeker. Miran ve Reyyan'ın aşkları en büyük sınavını verirken, acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda Hazar Şadoğlu'nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir? Yoksa her geçen gün gittikçe kuvvetlenerek büyüyen bu masalsı aşkın sonsuza kadar yarım kalmasını isteyen başka birisi midir?

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar