Anasayfa /  Foto Galeri

Efsane Kasım 1 Kasım’da Başlıyor! 1-5 Kasım`da Milyonlarca Ürün Dakikalar İçinde Bitecek!

2016 yılında Efsane Kasım’ı Türkiye’ye getiren Hepsiburada, Kasım’da hem müşterilere hem de KOBİ’lere kazandıracak planlarını açıkladı. Hepsiburada, 1 Kasım itibarıyla yapacağı kampanyalarla, ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere sunacağı uygun fiyat ve ödeme çözümleriyle hem müşterilerinin cebini rahatlatacak hem de ülke ekonomisine katkı sunacak.

Efsane Kasım 1 Kasım’da Başlıyor! 1-5 Kasım`da Milyonlarca Ürün Dakikalar İçinde Bitecek! - Sayfa 1

Efsane Kasım1 Kasım’da Başlıyor! 1-5 Kasım`da Milyonlarca Ürün Dakikalar İçinde Bitecek!

2016 yılında Efsane Kasım’ı Türkiye’ye getiren Hepsiburada, Kasım’da hem müşterilere hem de KOBİ’lere kazandıracak planlarını açıkladı. Hepsiburada, 1 Kasım itibarıyla yapacağı kampanyalarla, ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere sunacağı uygun fiyat ve ödeme çözümleriyle hem müşterilerinin cebini rahatlatacak hem de ülke ekonomisine katkı sunacak.

Efsane Kasım 1 Kasım’da Başlıyor! 1-5 Kasım`da Milyonlarca Ürün Dakikalar İçinde Bitecek! - Sayfa 2

E-ticarette yılın en heyecan verici ayı Efsane Kasım, Hepsiburada’nın özel indirim, kampanya ve ödeme avantajlarıyla 1 Kasım’da başlıyor. 

Hepsiburada, Efsane Kasım’da milyonlarca çeşit üründe büyük indirimlerin yanı sıra, müşterilerine Hepsiburada Limiti ile kredi limitine takılmadan taksitli ödeme imkanı sunacağını açıkladı. Hepsiburada Limiti kredi kartı limitinden düşmeyecek. Ayrıca ödeme kolaylıkları platformdaki 101 bini aşkın satıcının da yıl içindeki en yüksek ciroyu elde etmesine katkı sağlıyor.

Efsane Kasım için tüm paydaşlarıyla beraber hazırlanan Hepsiburada, yılın en önemli alışveriş dönemi ile ilgili hedefleri Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin ve Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Ender Özgün sözcülüğünde düzenlediği basın toplantısında paylaştı. 

Efsane Kasım 1 Kasım’da Başlıyor! 1-5 Kasım`da Milyonlarca Ürün Dakikalar İçinde Bitecek! - Sayfa 3

Hane Ekonomilerine 4 Milyar TL Katkı  

Alışverişte dünyanın en önemli dönemi Efsane Kasım’ı Türkiye’ye 7 yıl önce getiren ‘ilk e-ticaret şirketi’nin Hepsiburada olduğunu belirten Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, bu yılın plan ve beklentilerini 2022 ile karşılaştırmalı olarak paylaştı. 

Kasım ayının e-ticaret ekosistemine etkilerini ve ekonomik katkılarını anlatan Gökçetekin, 2022’nin Kasım ayında 207 binden fazla kampanya düzenlediklerini ve siparişlerde 2 kat artışla 30 milyon ürün sipariş edildiğini vurguladı. Hepsiburada olarak geçen yıl, Efsane Kasım döneminde yapılan indirimli ve avantajlı kampanyalarla hane bütçelerine yaklaşık 1 milyar TL’lik destekte bulunduklarını, bu yıl ise hane bütçelerine toplam 4 milyar TL’lik destek sağlama hedeflerinin olduğunu belirten Gökçetekin, hem Hepsiburada satıcılarının yeni rekorlara imza atacağını hem de müşterilerin bu Efsane Kasım’da yapılacak kampanyalarla en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi. 

Efsane Kasım 1 Kasım’da Başlıyor! 1-5 Kasım`da Milyonlarca Ürün Dakikalar İçinde Bitecek! - Sayfa 4

“Sınırlı Stokları 1-5 Kasım’da Sunuyoruz”

Geçtiğimiz Kasım’da Hepsiburada kampanyalarıyla tam 64 bin eve giren airfryer’ın olduğunu belirten Gökçetekin, bu yıl ise kablosuz süpürgelerin revaçta olmasını beklediklerini belirtti. Ayrıca son dönemde scooter ve elektrikli motosiklete de yoğun ilgi olduğunu belirten Gökçetekin bu Kasım’da bu ürünlerde de uygun avantajlar sunacaklarını söyledi. 

Kasım ayında kampanyalarla ailelerin bütçelerini rahatlatırken, Hepsiburada iş ortaklarına da kazandırdıklarını ifade eden Gökçetekin, “Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız, taşımacılarımız, 101 binin üzerinde iş ortağımız ile Efsane Kasım’a efsane hazırlandık. 30’un üzerinde kategoride yer alan 195 milyon ürün çeşidini Hepsiburada kullanıcılarına Efsane Kasım avantajlarıyla sunacağız. Bu doğrultuda, iş ortaklarımıza da HepsiAd reklam çözümleri desteği vererek satışlarını artırmalarına, arama sonuçlarında daha fazla görünürlük elde ederken daha üst sırada görünmelerini, mağaza ve ürün bilinirliklerinde artış sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye ve dünyanın en önemli markalarının Hepsiburada için ayırdığı sınırlı sayıda çok özel fiyatlı ürünleri 1-5 Kasım arasındaki Marka Günlerinde sunacağız” dedi.