Hepsiburada, Bir Gülüş Yeter Projesi ile depremzede Kahramanmaraşlı çocukları İstanbul’da ağırladı
Hepsiburada, 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi sonrasında “Hepsiburada Sözü” ile hayata geçirdiği ‘Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü’ programı kapsamında yer alan toplumsal fayda projesi “Bir Gülüş Yeter” ile Kahramanmaraşlı 18 öğrenciyi Türkiye-Ukrayna basketbol milli maçını izlemeleri için İstanbul’da ağırladı.
![Hepsiburada, Bir Gülüş Yeter Projesi ile depremzede Kahramanmaraşlı çocukları İstanbul’da ağırladı - Sayfa 1](https://i.trhaberler.com/storage/files/images/2023/08/17/hepsiburada-bir-gulus-yeter-pwmo.jpg)
Hepsiburada, Bir Gülüş Yeter Projesi ile Kahramanmaraşlı çocukları İstanbul’da ağırladı
Hepsiburada, 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi sonrasında “Hepsiburada Sözü” ile hayata geçirdiği ‘Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü’ programı kapsamında yer alan toplumsal fayda projesi “Bir Gülüş Yeter” ile Kahramanmaraşlı 18 öğrenciyi Türkiye-Ukrayna basketbol milli maçını izlemeleri için İstanbul’da ağırladı.
![Hepsiburada, Bir Gülüş Yeter Projesi ile depremzede Kahramanmaraşlı çocukları İstanbul’da ağırladı - Sayfa 2](https://i.trhaberler.com/storage/files/images/2023/08/17/1692191614-hepsiburada-ceo-nilhan-o-lOB6.jpg)
Hepsiburada organizasyonuyla Kahramanmaraş’tan İstanbul’a uçakla gelen 18 öğrenci ve öğretmenleri, güne profesyonel rehber anlatımıyla Boğaz’da tekne turu yaparak başladı.
![Hepsiburada, Bir Gülüş Yeter Projesi ile depremzede Kahramanmaraşlı çocukları İstanbul’da ağırladı - Sayfa 3](https://i.trhaberler.com/storage/files/images/2023/08/17/1692191629-hepsiburada-ceo-nilhan-o-GZAy.jpg)
Kahramanmaraş’lı öğrenciler, Hepsiburada’nın Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşması kapsamında Erkek Basketbol A Milli Takımımızın Ukrayna ile gerçekleştirdiği milli maçta Sinan Erdem Spor Salonu’nda yerlerini alarak Milli Takımımızı desteklediler.
![Hepsiburada, Bir Gülüş Yeter Projesi ile depremzede Kahramanmaraşlı çocukları İstanbul’da ağırladı - Sayfa 4](https://i.trhaberler.com/storage/files/images/2023/08/17/1692191647-hepsiburadabirg-l-ye-WOB2.jpg)
A Milli Basketbol Takımımızın maçını ilk kez canlı izleyen çocukların heyecanı gözlerden kaçmazken, Milli Takımımızın Ukrayna karşısında aldığı galibiyetle coşkuları bir kat daha arttı.