Anasayfa /  Foto Galeri

Hamile eşi Semra Aysal'ı öldüren Hakan Aysal karısının maaşını bağlatıp VİP uçmuş

İstanbul'dan Muğla'nın Fethiye ilçesine tatil bahanesiyle götürdüğü 7 aylık hamile eşi Semra Aysal'ı (32) 400 bin liralık ferdi kaza sigortasının parasını alabilmek için Kelebekler Vadisi'nden iterek öldüren Hakan Aysal'la (40) ilgili detaylar ortaya çıktı. Eşini öldürdükten sonra ilk iş olarak SGK'ya başvuran ve 13 gün sonra 757 lira ölüm aylığı bağlatan Aysal'ın Özbekistan'a giderken de 'business class' uçtuğu ortaya çıktı.

Hamile eşi Semra Aysal'ı öldüren Hakan Aysal karısının maaşını bağlatıp VİP uçmuş - Sayfa 1

İstanbul'da yaşayan 7 aylık hamile olan 32 yaşındaki muhasebeci Semra Aysal, 18 Haziran 2018'de 40 yaşındaki eşi Hakan Aysal ile birlikte tatile gittiği Kelebekler Vadisi'nde 300 metrelik uçuruma düşerek ölmüştü. Hakan Aysal eşinin fotoğraf çektirirken düştüğünü iddia etmiş, ancak kendisinin öldürdüğü ortaya çıkmıştı.

Hamile eşi Semra Aysal'ı öldüren Hakan Aysal karısının maaşını bağlatıp VİP uçmuş - Sayfa 2

Hakan Aysal Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi'nde ceza alırsa, bugüne kadar aldığı tüm maaşlar devlet tarafından faiziyle geri alınacak. Ayrıca Aysal'ın cenaze töreninden 2 gün sonra veraset ilam belgesini çıkarmak için sulh hukuk mahkemesine başvurduğu öğrenildi. Sabah'ın ulaştığı dilekçede Aysal'ın, "Geriye sağ eşi ben Hakan Aysal mirasçı olarak kaldım. Başka da mirasçıları yoktur" yazdığı görüldü.

Hamile eşi Semra Aysal'ı öldüren Hakan Aysal karısının maaşını bağlatıp VİP uçmuş - Sayfa 3

İşte çarpıcı son dakika gelişmesinin detayları;

Hamile eşi Semra Aysal'ı öldüren Hakan Aysal karısının maaşını bağlatıp VİP uçmuş - Sayfa 4

MAHKEMEDE BAŞVURMADIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Acılı ağabey Naim Yolcu, "Hakan cenazemiz defnedildikten 2 gün sonra veraset ilam belgesini çıkarabilmek için mahkemeye başvurmuş. Mahkemede veraset ilam belgesi için başvurmadığını söylemişti. Bu dilekçe de onun yine yalan söylediğini belgeliyor. Bu belgeyi mahkemeye delil olarak sunacağız.