Anasayfa /  Magazin

Haluk Levent Ahbap hakkında samimi açıklamalarda bulundu

Korona günlerinde yardımlarına devam eden Ahbap'a yüzbinlerce başvuru olduğunu söyleyen Haluk Levent, "Yüzbinlerce insanın kaç tanesine dokunabiliriz? Kiralarını ödeyelim, yiyecek malzemelerini alalım istiyoruz" dedi.

Abone ol
Abone ol 29 Nisan 2020 23:35

Geçtiğimiz akşam Radyo D instagram hesabından Adem Metan Show’un konuğu Ahbap Derneği Başkanı, müzisyen Haluk Levent’ti. Binlerce kişinin takip ettiği yayında derneğin çalışmalarını anlatan Levent “Biz sokaktayız, avantajımız bu” dedi.

 Korona günlerinde yardımlarına devam eden Ahbap’a yüz binlerce başvuru olduğunu söyleyen Haluk Levent, “Yüzbinlerce insanın kaç tanesine dokunabiliriz? Kiralarını ödeyelim, yiyecek malzemelerini alalım istiyoruz. İstatiksel olarak bilgi vereyim, korona ilk çıktığında kasamızda 970 bin TL civarı vardı. Biz bunu 2 bin yüz aileye gıda paketi yapalım istedik. Sonra da sanatçılardan, futbolculardan oluşan bir kampanyayla 10 bin 500 aileye daha ulaştık. Şimdi ise Valilik, belediyelerle ortak çalışıp vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını belirleyerek, onlara gıda paketleri yollayacağız” dedi.

"AYNADA KENDİMİ GÖRÜNCE..."
Haluk Levent, koronavirüs tedbirleri kapsamında daha hijyenik olmak için yıllardır kesmediği sakallarını tıraş etmişti. Levent konuyla ilgili soruya " Tıraş olunca evden çıkmadım. 15 yıl sonra sakallarımı kestim. Aynada kendimi görünce 'Bu kadar da olmaz' dedim. Benim için iğrenç günlerdi" dedi.

Yorumlar