Halka 19.Bölüm Fragmanı İzle (Sezon Finali)

 Halka 19.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Halka 19.Bölüm Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Halka dizisinin yeni bölümü 28 Mayıs Salı akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Halka 19.Bölümde sezon finali ile yeni sezona kadar ekranlara ara verecek

HALKA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cihangir Müjde’nin gözü önünde babası İskender’i vurmuştur. Altemur’un istediği gibi davranmaktadır. Bu davranışı herkese Cihangir’in karanlık tarafa geçtiğini göstermiştir. Faruk Amir’in cesedi bulunmuştur. Cemal, amirinin, onca yıllık mesai arkadaşının kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. Halka’ya büyük bir darbe vurmaya hazırlanmaktadır. Gözünü Halka’nın en tepesine dikmiştir ama bir yandan da Altemur’un gözünde değeri iyice artmış olan Cihangir, Halka’nın yönetim kadrosuna katılmak üzeredir. Kaan’ı zor zamanlar beklemektedir. Çağatay Cihangir’in yükselişinden rahatsızdır ve buna engel olmak için elinden ne gelirse yapacaktır.

HALKA SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE