Anasayfa /  Güncel

Halk plajında iğrenç olay!

Antalya'nın Konyaaltı sahilinde iğrenç olay. İddiaya göre yabancı uyruklu bir kişi, soyunma kabinlerinde üstlerini değiştiren kadınların fotoğrafını çekerken yakalandı.

Abone ol
Abone ol Editör Mehmet Durna 21 Haziran 2022 16:12

Soyunma kabininde iğrenç olay. Antalya'daki halk plajında iddiaya göre yabancı uyruklu bir kişi, soyunma kabinlerinde üstlerini değiştiren kadınların fotoğrafını çekti. Durumu fark eden çevredeki bir genç ise olaya müdahale etti ve bir anda ortalık karıştı. Fotoğraf çektiği iddia edilen kişi gözaltına alındı. 

Antalya halk plajındaki soyunma kabinlerinde üstlerini değiştiren kadınların fotoğraflarını çektiği iddia edilen yabancı uyruklu, bir genç tarafından dövüldü.

Konyaaltı sahilinde, kadınların üstlerini değiştirdiği soyunma kabini içlerinin fotoğraflarını çektiği iddia edilen yabancı uyruklu, bir genç tarafından yakalanarak dövüldü. 

Kendisini tokatlayan kişinin elinden kurtulmaya çalışan kimliği belirsiz gence, çevredeler de tepki gösterdi. Darbeden genç, cep telefonu kamerasıyla görüntü alan yabancı uyruklu gence, "Başa alır mısın, ne yaptığını söyler misin? Bağır, söyle; fotoğraflarını çektiğini söyle. Gel buraya gel, söyle 'Fotoğrafını çektim' de" diye bağırdı. İhbarla sahile gelen polis, görüntü çektiği ileri sürülen genci gözaltına aldı. 

Yorumlar