Anasayfa /  Foto Galeri

Hadise sevgilisiyle birlikte karantinada

Survivor birleşme partisine görüntülü konuşma sistemiyle bağlanan Hadise'nin, arkasında yer alan duvar deseni, Kaan Yıldırım'la yaşadığı aşkı ele verdi.

Hadise sevgilisiyle birlikte karantinada - Sayfa 1

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2020'de birleşme partisi yapıldı. Survivor'ın birleşme partisindeki şarkı yarışmasında sesleri değerlendirecek birbirinden ünlü şarkıcılardan biri olan Hadise, Dominik'e evden bağlandı. Jürilerden biri olan Hadise, arkasındaki duvarla yakayı ele verdi.

Hadise sevgilisiyle birlikte karantinada - Sayfa 2

BİRLEŞME PARTİSİNE JÜRİ OLARAK KATILDI
Aylarca zorlu parkurlarda yarışarak mücadele eden yarışmacılar, dün birleşme partisinin keyfini çıkardı. Bu akşam ekrana gelecek olan bölümün son fragmanında ise Hadise detayı dikkat çekti.

Hadise sevgilisiyle birlikte karantinada - Sayfa 3

Birleşme partisindeki şarkı yarışmasında sesleri değerlendirmek için evden adaya bağlanan Hadise'nin arkasındaki duvar, Kaan Yıldırım'ın evinin duvarıyla benzerlik göstermesi gözlerden kaçmadı.

Hadise sevgilisiyle birlikte karantinada - Sayfa 4

SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE KARANTİNADA
Ünlü şarkıcının, sevgilisi Kaan Yıldırım'ın evinde karantinada olduğu ortaya çıktı. Hadise ve Kaan yıldırım'ın bir süredir aşk yaşadığı iddia edilirken ikili bu konuya dair açıklama yapmamasıyla dikkat çekiyor. Hadise daha önce de Yıldırım'ın köpeğiyle verdiği pozlarla dikkat çekmişti.