Anasayfa /  Foto Galeri

Gülben Ergen konuk olduğu yayında duygusal anlar yaşadı! video izle

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Gülben Ergen, yıllar önce vefat eden abisinin ölümünden bahsederken duygusal anlar yaşadı.

Gülben Ergen konuk olduğu yayında duygusal anlar yaşadı! video izle - Sayfa 1

17 yaşındayken abim vefat etti. Babam bu haberi anneme çok sert bir şekilde verdi. Aklıma geldikçe hâlâ içim çekiliyor. Eksikliğini çok hissediyorum. Keşke çocuklarım dayılarını tanısaydı. Beni bırakıp gitmesi taşıyamadığım ve çok gücüme giden bir acı.

Gülben Ergen konuk olduğu yayında duygusal anlar yaşadı! video izle - Sayfa 2

İkizlerin biri 1 kilo 100 gram, diğeri 1 kilo 300 gram doğdu. Yaşamla ölüm arasında bir kelime varmış; entübe olmak. Çocukların birinin ilk 4 ay görüp görmediğini anlamadık. Akciğer ve kalpte de sorunları vardı. Bebekler aylarca, kalpleri durduğunda, alarm veren bir yatakta yattı.

Gülben Ergen konuk olduğu yayında duygusal anlar yaşadı! video izle - Sayfa 3

Kalbimden sildiremediğim şeyleri Google'dan da sildirmem. Çocuklarıma, gördükleri her şeyi anlatırım.

Gülben Ergen konuk olduğu yayında duygusal anlar yaşadı! video izle - Sayfa 4

Bana 'annesini huzurevine koydu' diyenler var. Annemin 3 evi var. Yılda iki kez Darüşşafaka 'nın Urla'daki bir dairesinde kalıyor. Annem geçenlerde ; diş doktoruna gitti, aracı gönderdim. Sonra öğrendim ki, minibüse binmiş. Nedenini sordum, cevabı şu oldu: 'Sensin huzurumu kaçıran, minibüs değil.' Ben de 'Bana bir şey olmaz' diye konuşuyorum.