Anasayfa /  Medya /  Dizi

Gül Masalı 7.Bölüm izle | Gül Masalı 7.Bölüm 2. Fragmanı izle

Gül Masalı 7.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gül Masalı 7.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gül Masalı dizisinin yeni bölümü 7 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 05 Ağustos 2022 23:22

Gül Masalı 7.Bölüm izle | Gül Masalı 7.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gül Masalı 7.Bölümde de ekrana kitleyecek

GÜL MASALI 7.BÖLÜM İZLE

GÜL MASALI  YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Arda'nın Toprak'a, Ece'nin de Gonca'ya meydan okumasıyla birlikte olaylar farklı bir boyuta taşınır. Arda, Ece ve Canan'la iş birliği yapmaya karar verirken, Toprak ve Tahir arasında da bir yüzleşme yaşanır.

Gonca, kendisini istemeyenlere rağmen projesini hayata geçirebilmek için hazırlıklara başlar. Isparta'daki çalışan kadınların Atabeyler tarafından uğradığı haksızlıklara yakından tanıklık eder.

Gonca'nın kooperatif kuracağını, yıllardır işleyen düzeni değiştireceğini öğrenen Rıfat, buna engel olmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Toprak'la Gonca aşkı ve işlerin bozulduğuna dair halk arasında yayılan dedikodular yüzünden zor günler geçiren Atabeyler, üzerlerindeki kara bulutları dağıtmak için görkemli bir davet verirler.

O gece her şey yolunda giderken aniden gelen davetsiz bir misafir, adeta kendi vicdanları önünde suçlu olan insanlar için yaklaşan hesap gününün habercisi gibidir.

GÜL MASALI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar