Anasayfa /  Medya /  Dizi

Gül Masalı 4.Bölüm izle | Gül Masalı 4.Bölüm 2. Fragmanı izle

Gül Masalı 4.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gül Masalı 4.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gül Masalı dizisinin yeni bölümü 17 Temmuz Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gül Masalı 4.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 17 Temmuz 2022 16:20

Gül Masalı 4.Bölüm izle | Gül Masalı 4.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gül Masalı 4.Bölümde de ekrana kitleyecek

GÜL MASALI 4.BÖLÜM İZLE 

GÜL MASALI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Konakta yaşanan yüzleşme büyük kırılmalara neden olur. Toprak ve Gonca, bir yandan aralarında filizlenen masalsı aşkı yaşatmaya çalışırken, diğer yandan aileleri arasındaki sorunun ne olduğunu da anlamaya çalışırlar.

Halil'in getirdiği bir fotoğraf, Gonca'yla ilgili saklı kalmış bir sırrın daha gün yüzüne çıkmasını sağlar.

Ortaya çıkan bu sır hem Gonca'nın hem de Toprak'ın, geçmişi daha çok irdelemesine yol açar. Gonca, Fatma'dan annesiyle ilgili bilmediklerini öğrenip, onun çektiği acıları daha iyi anlar. Toprak da ailesini karşısına almak pahasına gerçeklerin peşine düşer.

Geçmişin korkularıyla yüzleşen Atabeyler, Gonca'ya karşı daha sinsi planlar yapmaya başlarlar. Ve Gonca, annesinin geçmişinden yeni bir gelecek kurmaya karar verdiği gün, Atabeylerin yaptığı hamleyle büyük bir çıkmazın içine düşer.

GÜL MASALI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar