Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Gönül Dağı 71.Bölüm izle | Gönül Dağı 71.Bölüm Önizleme

Gönül Dağı 71.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gönül Dağı 71.Bölüm Önizleme yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 8 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 08 Ekim 2022 19:25

Gönül Dağı 71.Bölüm izle | Gönül Dağı 71.Bölüm Önizleme

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gönül Dağı 71.Bölümde de ekrana kitleyecek

GÖNÜL DAĞI 71.BÖLÜM İZLE

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Veysel'i hapisten kurtarmak için Rıfat'ın şahitliği önemlidir. Evlendikten sonra Hacer'in çıkarttırdığı rapor ise bunu engellemektedir. Kenan bu raporun iptali için mücadele eder. Sonunda başarılı olabilecek midir? Ciritçi Abdullah'ı kurtaran gizemli adam, Ciritçi'ye, Divane'yle ilgili büyük bir sır verir. Ciritçi bu sırla ne yapacaktır? İlçede açılan müzik okulu seçmeleri Asuman'ı heyecanlandırır. Ramazan'ın cesaret vermesiyle bu seçmelere katılacak olan Asuman'ı nasıl bir son beklemektedir? Kasım'ın gerçek kimliğinin ortaya çıkmasıyla Sefer ve Zahide karşı karşıya gelir. Kasım'ın tek isteği torunlarından helallik almaktır, fakat Zahide çocukların bu durumu bilmesini istememektedir. İkili orta yolu bulabilecek midir?

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar