Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Gönül Dağı 69.Bölümde Neler Yaşanacak? | Gönül Dağı 69.Bölüm Önizleme

Gönül Dağı 69.Bölüm Önizleme. Gönül Dağı 69.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gönül Dağı 69.Bölüm Önizleme yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 24 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gönül Dağı 69.Bölümde Neler Yaşanacak?

Abone ol
Abone ol 18 Eylül 2022 01:08

Gönül Dağı 69.Bölümde Neler Yaşanacak? | Gönül Dağı 69.Bölüm Önizleme

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gönül Dağı 69.Bölümde de ekrana kitleyecek

GÖNÜL DAĞI 69.BÖLÜM İZLE

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Asuman ve Ramazan’ın düğününün yaklaşmasıyla herkesi tatlı bir telaş sarar. Ramazan, en mutlu günü için hazırlıkları titizlikle sürdürürken, tüm kasabanın merakla beklediği bu düğünde neler yaşanacaktır? Kasabaya dönen Meryem, Rıfat ile konuşmak istemektedir. Meryem’in hiç beklemediği anda Rıfat’ın karşısına çıkması, Mihriban ile Rıfat’ı nasıl etkileyecektir? Öte yandan doğum yapmasına sayılı zaman kalan Dilek, bir yandan da çalışmaya devam etmektedir. Gönül Dağı’ndaki hareketlenmenin artması Dilek’in iş temposunun yoğunlaşmasına neden olurken, bu durum Dilek ve Taner’i nereye sürükleyecektir?

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar