Anasayfa /  Medya /  Dizi

Gönül Dağı 63.Bölümde Neler Yaşanacak? | Gönül Dağı 63.Bölüm Önizleme

Gönül Dağı 63.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gönül Dağı 63.Bölüm Önizleme yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 7 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gönül Dağı 63.Bölüm Önizleme

Abone ol
Abone ol 01 Mayıs 2022 01:37

Gönül Dağı 63.Bölümde Neler Yaşanacak? | Gönül Dağı 63.Bölüm Önizleme

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gönül Dağı 63.Bölümde de ekrana kitleyecek

GÖNÜLDAĞI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Gedelli’de bayram hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, Münir’in ricası üzerine buna bir de nişan heyecanı eklenir. Herkesin uzun zamandır beklediği nişan yaklaştıkça Ramazan’ın stresi de artmaktadır. Ziyarete gelen akrabalar, hazırlıklar derken nişan telaşı içinde oradan oraya koşturan amcaoğulları, nasıl maceralara sürükleneceklerdir?

Zahide ve Sefer, her geçen gün Emre’ye daha çok alışırken, çocukların da desteğiyle Emre artık iyice aileden biri olmuştur. Bu duruma çok sevinseler de diğer yanda Emre’nin annesini özlediği gerçeği keskin bir bıçak gibi durmaktadır. Sefer, Emre’nin annesini bulmak için harekete geçmek istese de bu, başarıyla sonuçlanan bir arayış olabilecek midir?

Öte yandan miras haklarından vazgeçen Selami, kendisini kapının önünde bulur. Ellerinde valizlerle kapının önüne koyulan Selami ve Keriman’ı nasıl bir süreç beklemektedir? Sıkıntıların ardından gelen Ramazan Bayramı Gedelli’de nasıl gelişmelere vesile olacaktır?

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM İZLE

 

Yorumlar