Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm 2. Fragmanı izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümü 8 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 08 Eylül 2022 16:39

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölümde de nefes kesecek

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 8.BÖLÜM İZLE

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yıllar önce terk ettiği Derya ve sahte karısı Songül'le aynı mekanda uzun saatler geçirecek olan Sadi ve eski iki aşık için durum hiç kolay olmaz. Celal'in yazdığı nottan Melek'in eve kamera yerleştirdiğini öğrenen Aygün kızıyla büyük bir tartışma yaşar. Celal'in oynadığı son oyunla Melek sinirlerine hakim olamaz ve etrafına zarar verir. Aygün ise Melek'i kontrol altına almak için hiç akla gelmeyen bir yeri arar.

Derya'yla yaptıkları konuşma sonrasında Mert'ten uzak durmaya karar veren Gizem, eski aşkı Araz'a bir şans verme kararı alır. Bu karar Araz'ı sevindirirken Mert'i de bir hayli üzer. Gizem'in neden böyle bir karar aldığını öğrenmeye çalışan Mert, Gizem'le konuşmak ister ancak beklediği cevabı alamaz. Sadi'nin başına gelenlerden kendini suçlayan Songül, Kabaklı Köyü'ne tekrar gider ama bu sefer gittiği aracın başına nasıl bir bela açacağından haberi yoktur.

Sanem'in rehberinde yapmadığı değişiklik babasının bir erkek arkadaşı olduğunu sanmasına sebep olur. Kızının erkek arkadaşıyla tanışmak isteyen Oğuz bir akşam yemeği düzenler ama bu yemeğin tek davetlisi Ozan değildir. Okulda sürekli burun buruna gelen beşli ve Arazlar kendi aralarında bir adres ve saat belirleyip kozlarını paylaşmaya karar verir. Buluşma yerine giden beşliyi, Arazların hain planı karşılarken hiç beklenmedik bir yerden gelen telefon tüm dengeleri bozacaktır.

 Sadi, Derya'yla yıllar önce yapmadığı yüzleşmeyi yapmaya karar verir. Derya'yı götürdüğü yerde anlattıkları ikisi arasındaki geçmişe bir sünger çekerken, eve gelen Sadi'yi kötü bir sürpriz beklemektedir.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar