Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm Fragmanı izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm Fragmanı izle. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümü 1 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 29 Ağustos 2022 21:53

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm Fragmanı izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm izle

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölümde de nefes kesecek

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 7.BÖLÜM İZLE

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Melek'in tren raylarında Celal'i soktuğu sınav annesiyle arasının daha da bozulmasına neden olur.

Gizem ve Derya'nın karşılaşması Mert'in başını iyice belaya sokmuşken, Mert çareyi Sadi Payaslı'nın kapısını çalmakta bulur. Mert'in misafirliği Sadi ve Songül'ün evlilik oyununu sürdürmek zorunda bırakır.

Karabayır Lisesi'nde Mert ve Araz arasında Gizem uğruna verilen mücadele tüm hızıyla devam ederken, polislerin okula gelip Gizem'i gözaltına alması ortalığı karıştırır. Sadi Payaslı duruma el koyup öğrencisini kurtarmak için harekete geçerken, Mert ve Araz, Gizem'i kurtarabilmek için fedakarlık yapmaya hazırdır.

Derya ve Songül'ün tanışıklığının arkadaşlığa dönüşmesi ihtimalinden tedirgin olan Sadi Payaslı daha büyük bir tehlikenin yaklaştığından habersizdir.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar