Anasayfa /  Foto Galeri

Gaddar'ın duygu dolu anları ve soluksuz izlenen aksiyon sahneleriyle çok konuşuldu

Ay Yapım’ın FOX ekranlarında seyirciyle buluşan dizisi ‘Gaddar’, dün akşam yayınlanan 4. bölümü duygu dolu anları ve soluksuz izlenen aksiyon sahneleriyle çok konuşuldu. Dağhan’ın kayıp kız kardeşi Yağmur’un yerini bulması ve hamile olduğunu öğrenmesi aile içinde hesaplaşmalara sebep olurken Enver’in Yağmur’la evlenmek için babası Ekber’e rest çekmesi dikkat çekti.

Gaddar'ın duygu dolu anları ve soluksuz izlenen aksiyon sahneleriyle çok konuşuldu - Sayfa 1

‘GADDAR’ AKSİYON DOLU SON BÖLÜMÜYLE SEYİRCİLERİ EKRAN BAŞINA TOPLADI!

 Ay Yapım’ın FOX ekranlarında seyirciyle buluşan dizisi ‘Gaddar’, dün akşam yayınlanan 4. bölümü duygu dolu anları ve soluksuz izlenen aksiyon sahneleriyle çok konuşuldu. 

Gaddar'ın duygu dolu anları ve soluksuz izlenen aksiyon sahneleriyle çok konuşuldu - Sayfa 2

Dağhan’ın kayıp kız kardeşi Yağmur’un yerini bulması ve hamile olduğunu öğrenmesi aile içinde hesaplaşmalara sebep olurken Enver’in Yağmur’la evlenmek için babası Ekber’e rest çekmesi dikkat çekti.

Gaddar'ın duygu dolu anları ve soluksuz izlenen aksiyon sahneleriyle çok konuşuldu - Sayfa 3

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın başrollerinde yer aldığı ‘Gaddar’ dizisinin dün akşam FOX’ta yayınlanan heyecan dolu 4. bölümü seyircileri ekran başına topladı. Duygu dolu hesaplaşmaların yaşandığı yeni bölümde, aksiyon sahneleri sosyal medyanın da gündeminde yer alırken dizi tüm gece #Gaddar ve #Dağhan etiketleriyle TT listesinde yer aldı. 

Gaddar'ın duygu dolu anları ve soluksuz izlenen aksiyon sahneleriyle çok konuşuldu - Sayfa 4

Dizinin 4. bölümünde Enver’i (Alper Çankaya) kendi ailesini korumak için yok etmek isteyen Dağhan (Çağatay Ulusoy), gizlice onun evine girdi ve Enver’e silahını dayadı. Tam bu anlara şahit olan Yağmur ise abisine tetiği çekmemesi konusunda yalvardı. Dağhan, Yağmur’un (Itır Esen) Enver’le birlikte olduğunu ve ondan hamile olduğunu öğrendi.